dnes
Čtvrtek - jasno
1°C
zítra
Pátek - jasno
1°C
pozítří
Sobota - skorojasno
0°C
NG 222: Národní galerie slaví volným vstupem a bohatým programem
Vstup do sbírkových expozic a na doprovodné programy je zdarma. Foto: ngprague.cz

NG 222: Národní galerie slaví volným vstupem a bohatým programem

Oslavte 222. výročí od založení Národní galerie v Praze. Využijte během víkendu 3. – 4. února vstup zdarma do sbírkových expozic a navštivte doprovodné programy v pěti budovách Národní galerie.

Klášter sv. Anežky České najdete plný středověkých pokladů, Palác Kinských představuje expozici Umění Asie, ve Šternberském paláci najdete díla od Rembrandta, El Greca nebo Rubense, Schwarzenberský palác vystavuje to nej, co u nás vzniklo v období baroka a Veletržní palác je nabitý moderním a současným uměním.

Čekají vás komentované prohlídky expozic, komentáře k top dílům ze sbírek Národní galerie i výtvarná dílna pro děti i dospělé. Kompletní doprovodný program naleznete zde: http://www.ngprague.cz/ng-222.

Vstup do sbírkových expozic a na doprovodné programy je zdarma.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru