dnes
Pátek - obcasny-dest
12°C
zítra
Sobota - zatazeno
13°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
12°C
Nezvaný host přistižen při činu i s nádobu plnou palic marihuany
Okénko vozu rozbil šroubovákem. Foto: MP Praha

Nezvaný host přistižen při činu i s nádobu plnou palic marihuany

Muž se vloupal se do obytného vozu, nocleh mu překazil majitel a strážníci.

Ve čtvrtek hodinu po půlnoci přijalo operační středisko městské policie oznámení o vloupání do obytného vozidla v prostoru křižovatky ulic Ke Džbánu a U Silnice v Praze 6. Nezvaný host se měl ještě nacházet uvnitř.

Hlídce oznamovatel na místě sdělil, že chtěl odjet do bydliště mimo Prahu a všiml si, že v obytné části vozu někdo svítí baterkou, navíc zjistil rozbité trojúhelníkové okénko u spolujezdce a otevřené přední dveře.

Když jeden ze strážníků vstoupil do vozu, spatřil vzadu za postelí přikrčeného muže, kterého vyvedl ven a vyzval k prokázání totožnosti a podání vysvětlení. Jednatřicetiletý muž chtěl ve voze přespat, okénko vozu rozbil šroubovákem.

Ve svém batohu měl i další nářadí a plastovou nádobu plnou palic marihuany. Strážníci zajistili místo trestného činu a případ předali k dalšímu šetření státní policii. Přestupek majitele karavanu, který porušil zákaz tzv. nočního stání obytných přívěsů, vyřešili domluvenou.

prives2
Vjel do zákazu, testu na drogy se odmítl podrobit

28. října 2020 v 18:02

V Praze 8 strážníci zastavili auto, jehož řidič vyslovený zákaz řízení do roku 2021, protože řídil pod vlivem omamných a návykových látek.

V opuštěném objektu strážníci nalezli dva muže, topili si dřevem

27. října 2020 v 08:52

V pátek krátce před osmou hodinou ranní byla vyslána hlídka strážníků k opuštěnému objektu v Zachově ulici na Praze 4, kde se scházejí lidé bez domova. Na místě, odkud stoupal kouř, nalezli jednoho muže, který si přitápěl nalezeným dřevem.

Na zastávce se střílelo z plynové pistole

26. října 2020 v 16:59

Konflikt čtyř mužů v noci na dnešek v Praze na Pankráci skončil střelbou jednoho z nich, zraněn nebyl nikdo.

V ulici V remízku hořel byt, evakuováno bylo deset lidí a dvě želvy

22. října 2020 v 17:36

Dnes v 8:23 vyjeli pražští hasiči ze Smíchova a Radotína k hlášenému kouři z balkonu obytného domu v ulici V remízku v Hlubočepích.

Rvačka na zastávce

21. října 2020 v 16:22

Ze zastávky MHD v Novodvorské ulici byla v sobotu 17. října hlášena rvačka dvou mužů. Při příjezdu hlídky se na místě nacházely čtyři osoby, které se napadaly pouze verbálně. Oznamovatelka strážníkům označila útočníka i napadeného, který se při pádu zranil...

Při požáru chaty v Petrovicích se zranila jedna osoba

21. října 2020 ve 14:49

Několik jednotek pražských hasičů zasahovalo dnes od 8:42 hodin v Ramanově ulici v Petrovicích u požáru půdního prostoru chaty.

Útočníci se chtěli schovat v hustém křoví

21. října 2020 ve 14:18

Do parku v Kupeckého ulici v Praze 11 byly hlídky strážníků vyslány ke rvačce mezi třemi muži. Na místě našli jednoho z nich a viděli další dva vběhnout do přilehlého křoví. Muž, který nebyl viditelně zraněn, hlídce sdělil, že byl napaden a útočníci se mu pokusili odcizit...

Další články
Nahoru