dnes
Čtvrtek - mlha
14°C
zítra
Pátek - oblacno
17°C
pozítří
Sobota - skorojasno
17°C
Nezvaný host přistižen při činu i s nádobu plnou palic marihuany
Okénko vozu rozbil šroubovákem. Foto: MP Praha

Nezvaný host přistižen při činu i s nádobu plnou palic marihuany

Muž se vloupal se do obytného vozu, nocleh mu překazil majitel a strážníci.

Ve čtvrtek hodinu po půlnoci přijalo operační středisko městské policie oznámení o vloupání do obytného vozidla v prostoru křižovatky ulic Ke Džbánu a U Silnice v Praze 6. Nezvaný host se měl ještě nacházet uvnitř.

Hlídce oznamovatel na místě sdělil, že chtěl odjet do bydliště mimo Prahu a všiml si, že v obytné části vozu někdo svítí baterkou, navíc zjistil rozbité trojúhelníkové okénko u spolujezdce a otevřené přední dveře.

Když jeden ze strážníků vstoupil do vozu, spatřil vzadu za postelí přikrčeného muže, kterého vyvedl ven a vyzval k prokázání totožnosti a podání vysvětlení. Jednatřicetiletý muž chtěl ve voze přespat, okénko vozu rozbil šroubovákem.

Ve svém batohu měl i další nářadí a plastovou nádobu plnou palic marihuany. Strážníci zajistili místo trestného činu a případ předali k dalšímu šetření státní policii. Přestupek majitele karavanu, který porušil zákaz tzv. nočního stání obytných přívěsů, vyřešili domluvenou.

prives2
Sprejerka prošla Prahou 7. Strážníci ji zadrželi přímo při činu

22. října 2019 v 17:24

Mladá cizinka vyrazila se sprejem v ruce od stanice metra Hradčanská směrem na Letnou a ničila, co jí přišlo do cesty. Na její chování upozornil prostřednictvím tísňové linky kolemjdoucí muž.

Poskakovala po silnici a rozhazovala odpadky

22. října 2019 v 17:20

Do ulice Pod Turnovskou tratí v Praze 9 vyrazila autohlídka strážníků poté, co přijala oznámení, že se zde nachází žena, která poskakuje po silnici a vyhazuje na ní odpadky. V tomto stavu ji nalezli také strážníci, jejichž příjezd ženu ještě více podráždil.

V Bohnicích hořelo v bytovém domě

21. října 2019 ve 22:48

Dnes večer v 19:24 vyjeli hasiči z holešovické a centrální stanice do Hackerovy ulice v Bohnicích k požáru rozvodné skříně bytového domu. Před příjezdem jednotek objekt opustilo asi 50 osob.

V Krči hořelo v restauraci

17. října 2019 v 18:38

Dnes odpoledne v 15:17 vyjely jednotky hasičů z Krče a centrální stanice do Nuselské ulice k požáru v kuchyni restaurace. Před příjezdem jednotek objekt opustilo několik osob a jedna osoba byla předána do péče záchranářů.  V 15:39 byl požár lokalizován.

Požár ve skladu akumulátorů

14. října 2019 v 18:52

Dnes od 14:47 hodin zasahovala asi třicítka hasičů u požáru ve skladu akumulátorů v ulici U Větrníku v Praze 6.

S metamfetaminem se řítil Jeremenkovou

10. října 2019 ve 13:23

Při kontrole měření rychlosti v Jeremenkově ulici v Praze 4 zjistila hlídka řidiče osobního vozu, který překročil nejvyšší povolenou rychlost. Strážníci vozidlo zastavili a řidiče vyzvali k prokázání totožnosti.

První kreslil fixou na zastávku, další sprejem na zeď

10. října 2019 ve 13:14

Několikrát měsíčně řeší strážníci osoby, které „zkrášlují“ veřejná místa v Praze tam, kde to není povoleno. Pro podezření ze spáchání trestného činu končí v rukou státní policie.

Sedmnáctiletý mladík ležel ve zvratcích, strážníci přivolali záchranáře a maminku

7. října 2019 v 11:57

V neděli krátce po půlnoci byla vyslána autohlídka městské policie na Rašínovo nábřeží k prověření oznámení o muži ležícím na chodníku.

Další články
Nahoru