dnes
Pátek - polojasno
0°C
zítra
Sobota - skorojasno
0°C
pozítří
Neděle - zatazeno
-1°C
Nezvaný host přistižen při činu i s nádobu plnou palic marihuany
Okénko vozu rozbil šroubovákem. Foto: MP Praha

Nezvaný host přistižen při činu i s nádobu plnou palic marihuany

Muž se vloupal se do obytného vozu, nocleh mu překazil majitel a strážníci.

Ve čtvrtek hodinu po půlnoci přijalo operační středisko městské policie oznámení o vloupání do obytného vozidla v prostoru křižovatky ulic Ke Džbánu a U Silnice v Praze 6. Nezvaný host se měl ještě nacházet uvnitř.

Hlídce oznamovatel na místě sdělil, že chtěl odjet do bydliště mimo Prahu a všiml si, že v obytné části vozu někdo svítí baterkou, navíc zjistil rozbité trojúhelníkové okénko u spolujezdce a otevřené přední dveře.

Když jeden ze strážníků vstoupil do vozu, spatřil vzadu za postelí přikrčeného muže, kterého vyvedl ven a vyzval k prokázání totožnosti a podání vysvětlení. Jednatřicetiletý muž chtěl ve voze přespat, okénko vozu rozbil šroubovákem.

Ve svém batohu měl i další nářadí a plastovou nádobu plnou palic marihuany. Strážníci zajistili místo trestného činu a případ předali k dalšímu šetření státní policii. Přestupek majitele karavanu, který porušil zákaz tzv. nočního stání obytných přívěsů, vyřešili domluvenou.

prives2
Na Barrandově hořely kulisy

22. ledna 2020 v 17:50

Dnes v 15:17 hodin vyslalo Krajské operační a informační středisko HZS hl. m. Prahy jednotky na Kříženecké náměstí, kam postupně vyjeli hasiči ze 7 stanic a chemická služba z Petřin s náhradními lahvemi do dýchacích přístrojů.  

Čtyřikrát drogy, alkohol a zákaz řízení

21. ledna 2020 ve 21:13

Dvacetiletého řidiče cizince s pozitivním výsledkem na kokain, amfetamin a metamfetamin zastavili strážníci v Bubenské ulici kvůli jeho nejisté jízdě. Testy potvrdily jejich podezření. 

Zraněná ležela na chodníku u zastávky

21. ledna 2020 ve 21:09

Ženu ležící na chodníku před autobusovou zastávkou spatřila autohlídka včera odpoledne ve Vrážské ulici v Radotíně. Měla povrchové krvavé zranění na hlavě a na dotazy nereagovala.

Podivná zábava Italů v pražské podzemce

20. ledna 2020 ve 13:27

Dva cizinci si cestu metrem krátili ničením vagónu metra. Na jejich chování strážníky upozornil spolucestující. Oba pak skončili na policejní stanici.

Tati, nech mámu na pokoji! Nedůstojná strkanice před plačící holčičkou

20. ledna 2020 ve 13:23

Před zraky dcery se opilí rodiče venku hlasitě dohadovali, pak došlo i na strkanici. Muž nadýchal 2,41 promile, žena pro silnou opilost dechovou zkoušku vůbec nezvládla. Skončila na protialkoholní záchytné stanici. 

Opilá žena dělala ostudu v metru

20. ledna 2020 ve 13:17

Ve stanici metra Depo Hostivař si v pondělí ráno hlídka strážníků všimla sedící ženy, která se třásla. Hned první reakce ženy byla neadekvátní: „Co po mně chcete, nechte mě bejt, neotravujte mě“.

V Praze se konaly policejní akce Hotel, Chata a Závěra. V síti uvízl i zbloudilý Rakušan

19. ledna 2020 v 19:04

Policisté čtvrtého policejního obvodu provedli o tomto víkendu několik policejních akcí.  V tiskové zprávě o tom informoval mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

Močil na tramvajový pás a pěstí napadl strážníka

17. ledna 2020 v 08:03

Muže, který močil na tramvajový pás a překážel v jízdě tramvaji, si všimla včera večer hlídka ve Štefánikově ulici na Smíchově. Po výzvě, aby zanechal svého protiprávního jednání, strážníci muži z důvodu silné opilosti a nejisté chůze pomohli přejít na...

Další články
Nahoru