dnes
Čtvrtek - zatazeno
6°C
zítra
Pátek - prehanky-snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
4°C
Něžné stvoření? Ani náhodou! Dívka zmlátila své vrstevnice, kopanci a pěstmi nešetřila
Konflikt se stal nedaleko Uhelného trhu (na snímku). Foto: Daniel Baránek / Wikimedia Commons

Něžné stvoření? Ani náhodou! Dívka zmlátila své vrstevnice, kopanci a pěstmi nešetřila

Agresivní mladistvá dívka, která v březnu bezdůvodně napadla své vrstevnice, již byla dopadena. Kriminalisté nyní hledají ženu, která útok nahlásila záchranářům, a pátrají po dalších svědcích konfliktu.

Detektivové specializující se na mravnostní problematiku pracují od konce března na případu brutálního útoku mladistvé dívky proti třem mladým vrstevnicím, před hudebním klubem u Uhelného trhu v centru Prahy.

„Agresivní dívka bezdůvodně napadla nejprve zezadu mladistvou dívku do hlavy, několikrát ji poté udeřila pěstmi do obličeje a pokračovala v útoku na obličej a levé oko devatenáctileté ženy,“ uvedla mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.

Do třetice zaútočila i na osmnáctiletou ženu taktéž do obličeje, a když napadená upadla na zem, kopala ji do hlavy. Napadené skončily se svým zraněním v nemocnici, kde zůstala jedna z nich v hospitalizaci.

Celý útok sledovala rusky hovořící žena, která si od kolemjdoucího vypůjčila mobilní telefon a přivolala záchranku.

„Kriminalisté tak žádají v souvislosti s tímto případem nejen oznamovatelku, ale i svědky útoku, aby kontaktovali bezplatnou tísňovou linku 158 a pomohli tak k objasnění případu,“ požádala veřejnost o spolupráci Rösslerová.

Policisté už znají totožnost mladé agresivní dívky a vyšetřovatelka ji podezřívá ze spáchání provinění výtržnictví a pokusu ublížení na zdraví. Za tyto skutky by jí jako plnoleté hrozily až tři roky vězení, ovšem vzhledem k tomu, že je ve věku mladistvé, hrozí jí poloviční trest.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru