dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
4°C
Ženu v Michli polil kyselinou její bývalý přítel
Ilustrační foto: freeimages

Ženu v Michli polil kyselinou její bývalý přítel

Padesátiletou ženu v Praze 4 dnes ráno polil neznámý muž kyselinou. Vážně zraněnou ženu záchranáři převezli na popáleninové centrum. Policie po pachateli pátrá. ČTK to řekli policejní mluvčí Jan Daněk a mluvčí pražské záchranné služby Jiřina Ernestová.

Ve vestibulu u výtahu muž ženu polil kyselinou, poté ji uloupil kabelku s mobilem a několika stokorunami a utekl. Vážně zraněnou ženu záchranáři převezli na popáleninové centrum. Podle mluvčího vinohradské nemocnice Lukáše Matýska je žena nadále hospitalizovaná, ale další informace bez jejího svolení nemůže poskytnout.

„Podle policistů se Balamuta představuje také jako Michal Barsík, Bars či Jirsa. Má za sebou několik vloupání do objektů. Kromě toho se na internetu rád seznamuje s ženami, ke kterým se pak chová násilnicky. Kriminalisté žádají veřejnost, aby informace o hledaném muži zavolali na linku 158. „V případě, že víte, kde se nachází, nesnažte se ho zadržet, protože by mohl být nebezpečný," zdůraznil Daněk.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru