dnes
Neděle - prehanky-snih
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih
0°C
Neznámý chlípník se pokusil znásilnit už sedm žen. Útočí na jihovýchodě Prahy
Podoba hledaného muže. Identikit: Policie ČR

Neznámý chlípník se pokusil znásilnit už sedm žen. Útočí na jihovýchodě Prahy

Detektivové krajského ředitelství Policie ČR pracují na sedmi případech pokusu o znásilnění, které má na svědomí pravděpodobně stejný muž. Zatím se ho nepodařilo polapit. Zpravidla útočí na mladé dívky a ženy v jihovýchodní části Prahy v odpoledních až podvečerních hodinách.

Zejména se jedná o okolí metra Skalka, vlakového nádraží Hostivař a Uhříněves, oblast Zahradního města, Chodova a Hostivaře. Pachatel útočí na ženy a dívky, které jsou ve věku do dvaceti let. Atakuje je zezadu.

„Jednou rukou je uchopí kolem hrudníku nebo úst a druhou sahá na prsa a genitálie,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

O prvních případech, které má hledaný muž pravděpodobně na svědomí, jsme již informovali ZDE. V tuto chvíli jsou evidovány další případy znásilnění s podobným „rukopisem“ pachatele.

identikit-nasilnik-nahled

Popis pachatele: Muž je ve věku 25 až 30 let a štíhlé postavy vysoké okolo 175 centimetrů. Má krátké tmavší vlasy, které jsou spíše neupravené, světlejší oči a většinou mývá krátké neupravené vousy. nasilnik-znasilneni-dalsi-identikit-nahled Oblečený byl do světlé bundy se zeleným odstínem a na hlavě kapuci od tmavé mikiny. Kolem krku měl volně omotaný šátek a na sobě tmavé kalhoty (džíny), tmavou sportovní obuv s nízkou světlou až bílou podrážkou, na zádech nosí tmavý batoh a mluví česky bez přízvuku.

Kriminalistům se také podařilo sestavit další identikit. „Pokud muže poznáváte, anebo máte jakýkoli poznatek ohledně osoby pachatele, ozvěte se na linku 158 nebo na telefonní číslo 731553140 nebo 731 553 466,“ požádal o pomoc Jan Daněk.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru