dnes
Sobota - skorojasno
3°C
zítra
Neděle - polojasno
3°C
pozítří
Pondělí - snih
1°C
Nezadané slečny, pozor na tohoto fešáka. Asi hledá dvanáct nevěst, ale hrozí mu tepláky
Poznáváte zloděje snubních prstenů? Foto: Policie ČR

Nezadané slečny, pozor na tohoto fešáka. Asi hledá dvanáct nevěst, ale hrozí mu tepláky

Od 15. března pátrají policisté z místního oddělení Řepy po neznámém nenechavci. Ten využil toho, že se prodavač vzdálil od svého stánku se šperky z cenných kovů. Chvilku si prohlížel nabízený sortiment a přecházel od jednoho pultu k druhému. Po delší době si zřejmě uvědomil, že je u stánku již pěkně dlouho sám a tak toho využil.

„V jednu chvíli se natáhl přes pult a přisvojil si plato s dvanácti snubními prsteny, které si okamžitě strčil pod bundu. Poté ale nevzal nohy na ramena, jak by mnozí očekávali,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Nákupní centrum opustil zcela v klidu, více méně téměř znuděně, kdy si ještě stihl prohlédnout výlohy jiných obchodů. Policisté do této doby využili všech svých dostupných možností k vypátrání nenechavce, avšak bezvýsledně.

„Proto se nyní obracíme s prosbou o pomoc na širokou veřejnost. Pokud byste kdokoliv poznal muže zachyceného na záběrech bezpečnostních kamer, předejte nám prosím informace k jeho osobě prostřednictvím linky tísňového volání 158,“ dodal policejní mluvčí Hulan.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru