dnes
Středa - zatazeno
9°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
11°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
Pražské krimi

Nevystoupím! Cestující odmítl respektovat konečnou

Ve čtvrtek v pět hodin ráno přijali strážníci z Hlídkového útvaru Městské policie Praha, který má na starost bezpečnost ve veřejné dopravě, oznámení, že na konečné zastávce Spojovací je v noční tramvaji číslo 58 opilý muž, který odmítá opustit tramvaj.

Když hlídka zjevně opilého mladíka vyzvala, aby tramvaj opustil, začal jí sprostě nadávat. Strážníci proto proti muži zakročili, a za pomoci donucovacích prostředků ho z tramvaje vyvedli. Muž odmítal spolupracovat a doklady předložil, až když ho strážníci upozornili, že bude předveden na Policii ČR. Jeho chováním se dále budou zabývat úředníci příslušného správního orgánu.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru