dnes
Středa - skorojasno
14°C
zítra
Čtvrtek - prehanky-dest
16°C
pozítří
Pátek - zatazeno
14°C
Nevíte si rady s vánočním dárkem? Poradíme vám!
ZpravodajstvíKomerční sdělení

Nevíte si rady s vánočním dárkem? Poradíme vám!

Jako každé Vánoce přichází doba, kdy každý z nás přemýšlí, co pořídit pro své nejbližší. Ať to již jsou naše vlastní děti, vnoučata, neteře, bratři, sestry a rodiče. Výběr vhodného dárku je jistě svízelná situace a člověk občas potřebuje inspiraci, která ho nasměruje, k tomu ideálnímu vánočnímu překvapení pro své nejbližší. Není totiž nic hezčího nežli vidět radost v očích obdarovaného.  

Pro přehlednost jsme rozdělili článek na 3 hlavní kategorie: Hračky pro kluky, hračky pro holky a dárky bez omezení pohlaví a věku. Nebudeme vás tedy více zdržovat a rovnou začneme.

Hračky pro holky:

U dívek vždy dobře fungují hračky, kde mohou zapojit svou kreativitu, vytvořit na pohled něco pěkného a následně to ještě využívat. Zaměřit se tedy můžete na kreativní hračky. Na výběr je nepřeberné množství různých hraček, sad a doplňků jako například sádrové odlitky, nehtové, vlasové a tetovací sety, či výroba všeho možného od mýdel po náramky.

kuchynka-nahled Oblíbenou volbou jsou také hračky v motivu kuchyněk.

Těch je na trhu nepřeberné množství. Různé velikosti, barvy, provedení, vybavení i materiály.

Jistě naleznete i vy ideální kuchyňku pro Vaší malou hospodyňku.

Nakonec nesmíme zapomenout na velmi oblíbenou skupinu produktů. Tím nemůže být nic jiného, nežli hudební nástroje. Kytary, flétny, harmoniky, bubny, housle. Vše co Vás jen napadne. I pokud nejste velký hudebník, děti vždy potěší hračka, díky níž mohou udělat trošku rámusu nebo potěšit Vaše sluchové ústrojí.

harmonika-nahled

Hračky pro kluky:

Co platilo u dívek, platí i chlapců. Jen trošičku jinak. Kreativní hračky jistě budou mít úspěch, ovšem myslete na to, že jejich zájmy jsou spíše technické povahy. Zaměřte se tedy spíše na technické hračky. V dnešní době není problém nalézt ideální sadu se zaměřením, které chcete pro své dítko. Můžete bádat nad raketovou vědou, vytvořit meteorologickou stanici, postavit katamarán z PET lahví. Pokud se, chcete pokusit o něco zajímavějšího, vyzkoušejte například stavebnici supermag.

audi-hracka-nahled

Řekněme si upřímně, co kluky baví nejvíc. Samozřejmě věci, jenž lze ovládat. RC modely jsou jak stvořené pro Vánoční dárek. Země, voda, vzduch. Již není problém vládnout všemu. RC modely můžete mít jako auta, tanky, obojživelníky, lodě, vrtulníky, drony. Vyberte si ten pravý nebo obsaďte zem i vzduch.

igracek-nahled Na zemi ovšem můžete také vytvořit své vlastní městečko. Policejní stanice, lékárny, nemocnice, farmy. Vše lze dnes již s ikonickou hračkou Igráčka. Igráček je 100% Českou hračkou. Zná ji nejspíš, každý z nás. Kdo neměl doma postavičku policisty s plácačkou nebo pistolkou? Nyní je u postaviček široká škála doplňků od autíček, přes krámky a různá střediska. Naleznete širokou škálu povolání, ale i člunů rodiny.

Dárky bez omezení věku a pohlaví:

Stále vás nic nezaujalo? Nevadí. Představujeme skutečný HIT nejen Vánoc, ale celého letošního roku. Kdo ještě nezkusil, jako by nebyl. Kinetický písek!!! Tato skvělá věcička uchvátí všechny. Stačí se pouze dotknout. Příjemný na omak, nedrolící se, nevysychající. Pro děti i dospělé, ženy, muže, dívky, chlapce. Zkuste a nebudete litovat.

hracky-send-nahled

 

tabule-nahled Dalším skvělým produktem bez omezení jsou tabule. Malé, střední, velké. Magnetické nebo klasické. Možnost například v kombinaci stolku. Barva, vzhled vše je možné.

Postupně se stávají oblíbenější retro hračky jako jsou houpadla kohout a koník nebo dřevěné stavebnice.

Posledním tipem jsou společenské hry a interaktivní hračky. Šílený profesor, Pravda nebo lež, Chodící zombii či virtuální realita. Moderní hračky, které splňují ty nejpřísnější požadavky na hračky. Skvělé zpracování a zábava na dlouhé hodiny.

Doufáme, že jsme vás ideálně inspirovali a pomohli při složitém rozhodování. Více na www.obchod-detem.cz nebo zde.


Praha vyhlašuje granty pro oblast životního prostředí na rok 2019

Včera ve 14:56

Vyhlášení grantového programu na podporu projektů ke zlepšení stavu životního prostředí hl. m. Prahy pro rok 2019 dnes schválila Rada hlavního města Prahy. Předpokládaná částka vyčleněná pro rok 2019 z rozpočtu hlavního města činí 45 milionů korun.

Praha 5: Koncert k výročí 100 let od vzniku Československa zdarma

22. října 2018 v 11:09

Radnice páté městské části zve na Koncert k výročí 100 let od vzniku Československa v pondělí 29. října od 19:30 hodin v kostele sv. Václava na náměstí 14. října, Praha 5.

Po stopách osmiček. Praha 3 zve na listopadové akce

22. října 2018 v 09:54

I v listopadu si připomíná Praha 3 osmičkové roky. Tentokrát se budou akce týkat zejména výročí 100 let od konce první světové války.

Praha 2: Třetí vycházka zdarma se spisovatelem Markem Tomanem

22. října 2018 v 09:12

Autor románu Neptunova jeskyně Marek Toman připravil pro nadšence historie Královských Vinohrad komentované procházky.

Operní diva, překladatel Shakespeara a dětský hematolog se sešli v projektu Kořeny osobností

20. října 2018 v 07:02

Operní pěvkyně a herečka Soňa Červená, profesor anglické literatury a překladatel Martin Hilský a zakladatel československé dětské hematologie prof. MUDr. Otto Hrodek, DrSc., rozšířili řady významných Čechů zapojených do projektu Kořeny osobností, který spojuje přední české a světové osobnosti se...

Děti se zúčastnily rozloučení Radka Štěpánka s kariérou. Osm z nich si s ním zahrálo

19. října 2018 v 19:26

Jedna z největších legend českého tenisu, Radek Štěpánek, se 18. října rozloučil s aktivní tenisovou kariérou při velkolepé akci v pražské O2 aréně. Hlavní město tuto akci podpořilo a umožnilo navíc sto čtyřiceti dětem ze škol a dětského domova zřizovaných Prahou se jí zúčastnit. Osm z nich, právě...

Další články
Nahoru