dnes
Čtvrtek - jasno
27°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
27°C
pozítří
Sobota - prehanky-dest
18°C
Nevíte si rady s vánočním dárkem? Poradíme vám!
ZpravodajstvíKomerční sdělení

Nevíte si rady s vánočním dárkem? Poradíme vám!

Jako každé Vánoce přichází doba, kdy každý z nás přemýšlí, co pořídit pro své nejbližší. Ať to již jsou naše vlastní děti, vnoučata, neteře, bratři, sestry a rodiče. Výběr vhodného dárku je jistě svízelná situace a člověk občas potřebuje inspiraci, která ho nasměruje, k tomu ideálnímu vánočnímu překvapení pro své nejbližší. Není totiž nic hezčího nežli vidět radost v očích obdarovaného.  

Pro přehlednost jsme rozdělili článek na 3 hlavní kategorie: Hračky pro kluky, hračky pro holky a dárky bez omezení pohlaví a věku. Nebudeme vás tedy více zdržovat a rovnou začneme.

Hračky pro holky:

U dívek vždy dobře fungují hračky, kde mohou zapojit svou kreativitu, vytvořit na pohled něco pěkného a následně to ještě využívat. Zaměřit se tedy můžete na kreativní hračky. Na výběr je nepřeberné množství různých hraček, sad a doplňků jako například sádrové odlitky, nehtové, vlasové a tetovací sety, či výroba všeho možného od mýdel po náramky.

kuchynka-nahled Oblíbenou volbou jsou také hračky v motivu kuchyněk.

Těch je na trhu nepřeberné množství. Různé velikosti, barvy, provedení, vybavení i materiály.

Jistě naleznete i vy ideální kuchyňku pro Vaší malou hospodyňku.

Nakonec nesmíme zapomenout na velmi oblíbenou skupinu produktů. Tím nemůže být nic jiného, nežli hudební nástroje. Kytary, flétny, harmoniky, bubny, housle. Vše co Vás jen napadne. I pokud nejste velký hudebník, děti vždy potěší hračka, díky níž mohou udělat trošku rámusu nebo potěšit Vaše sluchové ústrojí.

harmonika-nahled

Hračky pro kluky:

Co platilo u dívek, platí i chlapců. Jen trošičku jinak. Kreativní hračky jistě budou mít úspěch, ovšem myslete na to, že jejich zájmy jsou spíše technické povahy. Zaměřte se tedy spíše na technické hračky. V dnešní době není problém nalézt ideální sadu se zaměřením, které chcete pro své dítko. Můžete bádat nad raketovou vědou, vytvořit meteorologickou stanici, postavit katamarán z PET lahví. Pokud se, chcete pokusit o něco zajímavějšího, vyzkoušejte například stavebnici supermag.

audi-hracka-nahled

Řekněme si upřímně, co kluky baví nejvíc. Samozřejmě věci, jenž lze ovládat. RC modely jsou jak stvořené pro Vánoční dárek. Země, voda, vzduch. Již není problém vládnout všemu. RC modely můžete mít jako auta, tanky, obojživelníky, lodě, vrtulníky, drony. Vyberte si ten pravý nebo obsaďte zem i vzduch.

igracek-nahled Na zemi ovšem můžete také vytvořit své vlastní městečko. Policejní stanice, lékárny, nemocnice, farmy. Vše lze dnes již s ikonickou hračkou Igráčka. Igráček je 100% Českou hračkou. Zná ji nejspíš, každý z nás. Kdo neměl doma postavičku policisty s plácačkou nebo pistolkou? Nyní je u postaviček široká škála doplňků od autíček, přes krámky a různá střediska. Naleznete širokou škálu povolání, ale i člunů rodiny.

Dárky bez omezení věku a pohlaví:

Stále vás nic nezaujalo? Nevadí. Představujeme skutečný HIT nejen Vánoc, ale celého letošního roku. Kdo ještě nezkusil, jako by nebyl. Kinetický písek!!! Tato skvělá věcička uchvátí všechny. Stačí se pouze dotknout. Příjemný na omak, nedrolící se, nevysychající. Pro děti i dospělé, ženy, muže, dívky, chlapce. Zkuste a nebudete litovat.

hracky-send-nahled

 

tabule-nahled Dalším skvělým produktem bez omezení jsou tabule. Malé, střední, velké. Magnetické nebo klasické. Možnost například v kombinaci stolku. Barva, vzhled vše je možné.

Postupně se stávají oblíbenější retro hračky jako jsou houpadla kohout a koník nebo dřevěné stavebnice.

Posledním tipem jsou společenské hry a interaktivní hračky. Šílený profesor, Pravda nebo lež, Chodící zombii či virtuální realita. Moderní hračky, které splňují ty nejpřísnější požadavky na hračky. Skvělé zpracování a zábava na dlouhé hodiny.

Doufáme, že jsme vás ideálně inspirovali a pomohli při složitém rozhodování. Více na www.obchod-detem.cz nebo zde.


Rada schválila plán obnovy vodohospodářské infrastruktury na letošní rok

Dnes v 09:24

Pražští radní schválili roční plán obnovy, rekonstrukce, modernizace a rozvoje vodohospodářského majetku zajišťovaného Pražskou vodohospodářskou společností (PVS) v roce 2019. Celkové finanční zdroje na investice pro rok 2019 jsou předpokládány ve výši 2,135 miliardy korun bez DPH. Rekonstrukce se...

Lesamáj aneb technicky dejvický majáles

Včera v 09:56

Studenti dejvického Kampusu pořádají letos už druhý ročník tradiční oslavy máje.

Na Jižním Městě vyroste Rákosníčkovo hřiště

Včera v 09:23

Praha 11 zvítězila už podruhé v soutěži společnosti Lidl o Rákosníčkovo hřiště. O lokalitě, kde bude hřiště pro malé děti umístěno, minulý týden rozhodlo vedení městské části.  

Praha 15: Přijďte zavzpomínat na padlé a umučené obyvatele Hostivaře a Horních Měcholup

22. dubna 2019 v 19:56

Praha 15 a Český svaz bojovníků za svobodu, Oblastní výbor Praha 15, zvou k účasti na pietních vzpomínkách na padlé a umučené obyvatele Hostivaře a Horních Měcholup v době německé nacistické okupace v letech 1939–1945.

Máte Nápad pro Šestku? Pošlete jej na radnici

22. dubna 2019 v 07:00

Od 15. dubna do 2. června 20 hodin mohou zájemci podávat své návrhy a nápady, jak vylepšit veřejný prostor na území Prahy 6. Realizace projektů je plánována na rok 2020. V rozpočtu bude na projekt vyčleněno pět milionů korun, z nichž tři jsou určené na takzvané velké projekty s cenou od 400 tisíc...

Další články
Nahoru