dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - skorojasno
5°C
pozítří
Pondělí - jasno
4°C
Pražské krimi

Nevěděla si rady se zvracející matkou na veřejnosti...

Ve středu večer přijali strážníci z Prahy 4 oznámení, že v Novodvorské ulici se pohybuje zjevně opilá matka s malou dívkou a žena zvrací.

Strážníci na místě zkontaktovali oznamovatele, který uvedl, že je otcem dívky. Ta ho přivolala, protože již hodinu seděly s maminkou na zastávce a ona si s ní nevěděla rady. Muž dále uvedl, že dítě mají ve střídavé péči a tento týden se o dceru má starat matka.

Protože se vzhledem ke svému stavu nebyla schopná o dítě postarat, přivolal strážníky. Zjevně opilá žena provedení dechové zkoušky odmítla. Nakonec však souhlasila s tím, aby si dceru převzal otec. Celou věcí se nyní bude zabývat sociálka.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Další články
Nahoru