dnes
Neděle - prehanky-snih-dest
5°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
6°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
10°C
Pražské krimi

Neuvěřitelné, ale skutečné: Měla po něm velkou touhu. Dojela ale na to, že chtěla oba naráz

Osmadvacetiletá žena chtěla nový telefon. Vyhlédla si konkrétní model, který pro ni ale byl v oficiálních prodejnách finančně nedostupný. Proto se rozhodla získat přístroj prostřednictvím inzerátu levněji, třeba i jako použitý.

Na tento její inzerát zareagoval muž, který tvrdil, že požadovaný aparát má, jako zcela nový, na prodej. Žena na nic nečekala a domluvila si s prodejcem schůzku poblíž prodejny se spotřební elektronikou v Praze 7 Holešovicích.

Ve smluvenou hodinu se pak oba aktéři obchodu sešli na přilehlém parkovišti. Sedli si do auta poškozené, kdy se jí prodávající ptal, zda má u sebe požadovanou třináctitisícovou hotovost. Při tom jí zároveň sdělil, že pokud kupující přidá ještě pět tisíc, může mít mobilní telefony hned dva. Tuto svou nabídku podporoval tvrzením, že je zaměstnancem přilehlého obchodu s elektronikou a může využívat takzvaně zaměstnaneckých slev.

„Ženě tato nabídka přišla velice zajímavá, a proto si dojela pro zbytek peněz do nejbližšího bankomatu. Necelých dvacet tisíc pak předala prodejci, který odešel do prodejny pro kýžené telefony. Z prodejny se ale už nevrátil,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Žena po dvacetiminutovém čekání pochopila, že se asi stala obětí podvodníka a vydala se na nejbližší policejní služebnu vše oznámit.

Policisté v rámci prošetřování zajistili záběry bezpečnostních kamer ze zmiňované prodejny. Z těch je zřejmé, že podvodník skutečně do provozovny vešel, ale určitě ne s úmyslem vyzvednout zmiňované telefony. Obchodem pouze kvapně prošel, druhým východem vyšel ven a zmizel doslova jak pára nad hrncem. Po neznámém podvodníkovi nyní policisté pátrají, zatím neúspěšně.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Další články
Nahoru