dnes
Sobota - zatazeno
2°C
zítra
Neděle - snih
1°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
0°C
Pražské krimi

Netradiční prosba policie: Kuřáci, pomozte nám!

Od úterý 20. října policisté pátrají po pohřešovaném seniorovi, který odešel z domova pro seniory v Praze 4 a od té doby o sobě nepodal žádnou zprávu. Muž je omezen na svéprávnosti a k sobě je schopný uvést pouze jméno. Je nedůvěřivý k lidem, které slovně napadá.  

„Mohl by se vyskytovat v místech, kde se nachází kuřáci, jelikož je to vášnivý kuřák. Nemá u sebe finanční hotovost, proto nelze vyloučit, že bude sbírat nedopalky. Podle sdělení ošetřovatele není ohrožen na životě a nebere žádné léky,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

hledany-senior

Pohřešovaný Čestmír Hanzelka

Popis pohřešovaného: Zdánlivé stáří 52 let, výška 155 cm, hubená postava, má oválný obličej, středně dlouhé vlasy hnědé barvy, knír a strniště.

Pohřešovaný má deformovanou pravou část lebky, která je propadlá, má shrbenou chůzi, mluví nesrozumitelně a rychle, často sám pro sebe se sklopenou hlavou, při tomto si kouše nehty. Naposledy měl oblečenou šusťákovou bundu černé barvy, černé džíny, bílou mikinu a tmavé botasky.

 „V případě, že jste tohoto muže viděli, nebo víte, kde by se mohl nacházet, obraťte se na tísňovou linku 158,“ dodal Daněk.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru