dnes
Pátek - zatazeno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
3°C
Pražské krimi

Nešikové v akci: Předvedli divadlo na sídlišti, mozek moc nezapojili

V neděli večer bylo telefonicky oznámeno strážníkům z Prahy 7, že v Janovského ulici dva muži vykrádají kontejner na použité ošacení. Do ulice, kde je tento kontejner umístěn, operátor městského kamerového systému zaměřil kameru a do příjezdu hlídky monitoroval celou událost. A nestačil se divit.

Jeden z dvojice mužů se nechal druhým doslova vhodit do prostoru kontejneru, přestože je nemožné dostat se ven. Svému kamarádovi začal následně předávat vše, co bylo uvnitř. Když na místo přijeli strážníci, začal muž postávající u kontejneru vhazovat použité ošacení zpět, čímž svého spolupachatele uvnitř textilem doslova zasypal.

Hlídce tvrdil, že zde staré šatstvo pouze odevzdává. O svém společníkovi, který byl uvězněn v plechové sběrné nádobě, před strážníky mlčel a následně popíral, že by uvnitř někdo byl.

Strážníci proto museli kontaktovat odpovědného pracovníka, který jim kontejner odemkl. Tam nalezli pod haldou starého oblečení muže, který u sebe neměl žádné doklady.

Po předvedení na Policii ČR bylo navíc zjištěno, že cizinec nemá pro pobyt v České republice platné vízum. Proto si ho převzali k dalšímu opatření kolegové z cizinecké policie.   


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru