dnes
Čtvrtek - zatazeno
6°C
zítra
Pátek - prehanky-snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
4°C
Pražské krimi

Nepříjemný noční hluk v parku: Kdo myslíte, že mohl vydávat takové skřeky?

Další oznámení přišlo kolem druhé hodiny ranní a týkalo se muže, který ve Sportovní ulici hlasitě křičel. Hlídka z Prahy 10 nalezla v parku muže, který byl zjevně opilý a křičel na celé kolo, vydával podivné skřeky. 

Protože sedmačtyřicetiletý muž se strážníky spolupracoval a slíbil, že půjde domů, celou událost vyřešili domluvou. Jenže za necelou půlhodinu vyjížděli na místo znovu, protože zde ten samý muž opět hlučel.

Poté, co jej strážníci vyzvali, aby zanechal svého jednání, začal být agresivní a hlídku verbálně napadal. Strážníci ho upozornili, že jestli neuposlechne jejich výzvy, bude předveden na státní policii.

„Budu si dělat co chci, řvát, jak chci,“ zněla jeho odpověď.  Pak chtěl z místa odejít. Výzvy, aby setrval na místě, zcela ignoroval, proto ho strážníci usměrnili donucovacími prostředky a přiložením služebních pout.

Orientační dechovou zkouškou mu následně naměřili přes 2 promile alkoholu v dechu. Muže pak předvedli na služebnu Policie ČR, kde si ho přebral službu konající policista.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru