Dnes Pátek - prehanky-dest 28°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 24°C
Pátek 12. 7. 2024
Svátek má Bořek
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Nepozornost stála ženu život, v Modřanech ji srazila tramvaj
Foto: Jan Puci

Nepozornost stála ženu život, v Modřanech ji srazila tramvaj

Ve čtvrtek večer srazila tramvaj v zastávce Nádraží Modřany v Praze 12 ženu středního věku. Informaci z facebookového profilu Neskákej mi pod kola serveru Pražský patriot dnes potvrdila mluvčí pražského dopravního podniku Aneta Řehková.  

„Skóre chodci versus tramvaje se pro tento rok změnilo na 0:4. Znovu na vás apelujeme, abyste opravdu dávali pozor a byli duchem přítomní,“ sdělila Řehková. 

„Všichni víme, že i přesto, že mají být Vánoce svátky klidu, lidé jsou často ve shonu a ve stresu. Nezapomeňte, že při přecházení nemáte přednost před tramvají. Mobil v ruce a kapuce na hlavě vás může stát živo,“ dodala. Sražená žena, které bylo údajně mezi padesáti a šedesáti lety, přecházela přes koleje přímo na kraji zastávky.

Na začátku prosince se střetli s tramvají tři chodci, členové rodiny. Muž a žena okolo šedesáti let utrpěli vážná poranění, muž musel být navíc oživován. Zhruba třicetiletá žena, jejich dcera, byla nárazem tramvaje odhozena a utrpěla úraz hlavy, naštěstí ne vážný. 

Loni v hlavním městě zemřeli při srážce s tramvají podle statistik čtyři lidé. 


Autor: Jan Puci

Praha 4 hledá členy do volebních komisí při volbách do Senátu

Dnes v 10:33

Radnice se rozhodla výrazně navýšit odměnu pro členy OVK. Za první kolo bude přidáno 500, v případě druhého kola pak dalších 1500 korun.

Skončilo pátrání po dívce, která utekla z bohnické nemocnice

Dnes v 10:28

Pražští policisté ve čtvrtek odpoledne odvolali pátrání po třináctileté dívce, která dopoledne utekla z Psychiatrické nemocnice v Bohnicích. Podařilo se ji nalézt, je v pořádku. Informovala o tom policejní mluvčí Kristýna Soukupová. V nemocnici byla dívka hospitalizována z důvodu jejího...

V Rokytce se našlo mužské tělo

Dnes v 10:09

V říčce Rokytce na území Vysočanech se poblíž Mlékárenské ulice ve čtvrtek večer našlo tělo zhruba šedesátiletého muže. Tělo bylo již v pokročilém stadiu rozkladu, policisté se snaží zjistit okolnosti úmrtí.

Na zastávce u motolské nemocnice ležel mrtvý muž

9. července 2024 ve 20:28

Pražští strážníci našli v úterý odpoledne mrtvého muže na autobusové zastávce v Kukulově ulici u motolské nemocnice. „Ohledáním na místě bylo zjištěno, že se jedná o náhlé úmrtí,“ řekl Novinkám policejní mluvčí Jan Daněk.

Další články
Nahoru