Dnes Úterý - zatazeno 0°C
Zítra Středa - obcasny-dest 4°C
Úterý 27. 2. 2024
Svátek má Alexandr
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Nepozornost stála ženu život, v Modřanech ji srazila tramvaj
Foto: Jan Puci

Nepozornost stála ženu život, v Modřanech ji srazila tramvaj

Ve čtvrtek večer srazila tramvaj v zastávce Nádraží Modřany v Praze 12 ženu středního věku. Informaci z facebookového profilu Neskákej mi pod kola serveru Pražský patriot dnes potvrdila mluvčí pražského dopravního podniku Aneta Řehková.  

„Skóre chodci versus tramvaje se pro tento rok změnilo na 0:4. Znovu na vás apelujeme, abyste opravdu dávali pozor a byli duchem přítomní,“ sdělila Řehková. 

„Všichni víme, že i přesto, že mají být Vánoce svátky klidu, lidé jsou často ve shonu a ve stresu. Nezapomeňte, že při přecházení nemáte přednost před tramvají. Mobil v ruce a kapuce na hlavě vás může stát živo,“ dodala. Sražená žena, které bylo údajně mezi padesáti a šedesáti lety, přecházela přes koleje přímo na kraji zastávky.

Na začátku prosince se střetli s tramvají tři chodci, členové rodiny. Muž a žena okolo šedesáti let utrpěli vážná poranění, muž musel být navíc oživován. Zhruba třicetiletá žena, jejich dcera, byla nárazem tramvaje odhozena a utrpěla úraz hlavy, naštěstí ne vážný. 

Loni v hlavním městě zemřeli při srážce s tramvají podle statistik čtyři lidé. 


Autor: Jan Puci

Muž zemřel po pádu z lešení

Včera v 18:54

Policie vyšetřuje smrtelný pád muže, který se na Žižkově v pondělí po poledni zřítil z lešení. Policisty zajímá, zda nedošlo k porušení bezpečnosti práce.

V Podolí hořela garáž

25. února 2024 v 10:38

Nad nedělním ránem zasahovali pražští hasiči Praze 4 Podolí u požáru garáže. Informovali o tom na síti X. „Vynesli jsme tlakovou lahev a plameny jsme uhasili dvěma vodními proudy,“ sdělili.

V Ruské ulici někdo na cedule nalepil jména ruských politických vězňů

24. února 2024 v 17:43

Ve Vršovicích v Ruské ulici někdo na zhruba pětadvacet cedulí s názvem ulice a na tramvajovou zastávku nalepil jména ruských politických vězňů a disidentů. Ve vzkazu připevněném na pouliční lampě připomněl druhé výročí vpádu ruské armády na Ukrajinu a také nedávnou smrt ruského opozičního politika...

Další články
Nahoru