dnes
Pátek - polojasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - polojasno
3°C
Neposedný pochod

Neposedný pochod

Občanské sdružení Neposeda pořádá 10. října druhý Neposedný pochod. Stejně jako v minulém roce vyrazí souběžně tři průvody z lokalit, kde organizace Neposeda nabízí své preventivní služby. Společně se tak na cestu můžete vydat z Černého Mostu, z Horních Počernic a z Újezdu nad Lesy. Cílem pochodu a zároveň společným místem setkání bude vila v Baštýřské ulici na Jahodnici, kde bude slavnostně otevřeno Sousedské centrum. 

Účastníci jednotlivých průvodů se sejdou 10. října v 10 hodin na jednom ze tří startovních míst (Vybíralka 25, nádraží Horní Počernice, multifunkční hřiště v Újezdě nad Lesy) a vyrazí zajímavou trasou, která je povede co nejvíce přírodou a po zajímavých místech v lokalitě.

Cestu si chodci budou moci zpestřit výlet úkoly a kvízovými otázkami. Pochod je určen pro všechny, od miminek s rodiči až po seniory, délka tras se pohybuje v rozmezí od 4 do 9 kilometrů.

Doputováním do cíle však akce nekončí. Pro všechny absolventy bude připraven pamětní list a bohatý program na zahradě nového objektu organizace Neposeda.

Můžete se těšit na hudební vystoupení, hry pro děti, výtvarné dílny, ukázky různých sportů, občerstvení a prostor pro přátelské posezení se sousedy.

Smyslem celého pochodu je podpořit zdravý životní styl, umožnit obyvatelům lokalit poznat nové lidi z blízkého okolí, užít si hezký výlet a příjemné odpoledne plné zábavy a zajímavých zážitků.

Pochod je určen pro rodiny s dětmi, pro dospívající i seniory, prostě pro každého dvounožce i čtyřnožce.

Bližší informace na http://www.neposeda.org/pochod


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru