dnes
Neděle - zatazeno
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
9°C
Dětská PrahaVíkendové tipy

Neposedný pochod s příběhy

Výlet, divadlo pro děti, hry a soutěže, žonglování, malování na obličej, hudbu a skvělé občerstvení nabídne v sobotu 23. dubna Neposedný pochod. Sraz na třech startovních místech – u Kavárny Plechárna na Černém Mostě, u úřadu MČ v Horních Počernicích a na nádraží v Klánovicích.

Společně v 10 hodin vyrazíte na nenáročnou procházku. Cesta je zvolena tak, aby ji zvládl neposeda každého věku. Trasy pochodů se zároveň společně potkají. Všichni nakonec dorazíte do sousedského centra na Jahodnici a užijete si odpoledne v příjemné společnosti výletníků a sousedů.

Na startu se zapíšete v registračním stánku a dostanete malou svačinu, abyste měli dost energie. Po cestě si můžete v zábavném kvízu otestovat vaše znalosti. Zhruba v polovině trasy si odpočinete na zahradě Dětského domova v Dolních Počernicích, kde si budete moci vyzkoušet žonglování nebo si třeba zahrát pétanque.

V cíli na Jahodnici na vás bude čekat diplom za absolvování celé trasy, chutné občerstvení, kulturní program pro malé i velké, ukázky služeb pro širokou veřejnost, hry a soutěže.

Více informací ZDE.


Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Další články
Nahoru