dnes
Středa - zatazeno
29°C
zítra
Čtvrtek - bourky
27°C
pozítří
Pátek - zatazeno
22°C
Nepořádek na balkoně bytu v Praze 4 uklidil až požár
Foto: Roman Půta

Nepořádek na balkoně bytu v Praze 4 uklidil až požár

Dnes zasahovaly od 13:26 tři jednotky hasičů u ohlášeného požáru bytu v šestém patře činžovního domu v ulici Pod vilami v Praze 4. Na místě bylo zjištěno, že hoří odložené věci na balkoně bytu.

Hasiči zasahovali vnitřkem budovy a dostali požár rychle pod kontrolu. Následovalo dohašování ohořelých zbytků vybavení balkónu a průzkum termokamerou v oblasti stěn a stropu bytu, ve kterém se v době požáru nikdo nenacházel. Vyšetřovatel odhadl škodu na 150 000 korun, příčinou byla nedbalost při kouření.

neporadek-balkon-1-p4


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru