dnes
Pátek - jasno
14°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - zatazeno
5°C
Pražská doprava

Nepojedou tramvaje v Sokolovské ulici

V neděli 7. června od 7 do 16 hodin bude obousměrně přerušen provoz tramvají v úseku Ohrada – Palmovka a v části Sokolovské ulice, od křižovatky s ulicí U Balabenky po křižovatku s ulicí Českomoravskou.

Změny tras tramvajových linek:

Linka č. 1 bude ve směru od Petřin ukončena na Palmovce (nástupní zastávka U Balabenky).

Linka č. 8 bude ve směru z centra odkloněna z Palmovky přes zastávky Stejskalova, Bulovka, Ke Stírce, Kobylisy a Ládví do zastávky Sídliště Ďáblice, kde bude ukončena.

Linka č. 10 bude ve směru z centra ze zastávky Biskupcova odkloněna přes zastávky Ohrada a Chmelnice do zastávky Spojovací, kde bude ukončena.

Linka č. 16 bude vedena ve dvou variantách trasy: ve směru od Kotlářky bude ze zastávky Biskupcova odkloněna přes Ohradu do zastávky Vozovna Žižkov, kde bude ukončena a ve směru od Lehovce bude ukončena v zastávce Divadlo Gong a dále bude pokračovat jako linka č. 25 přes Balabenku zpět na Lehovec.

Linka č. 25 bude vedena ve dvou variantách trasy: ve směru z Vypichu bude ukončena na Palmovce (nástupní zastávka U Balabenky), ve směru od Lehovce bude ukončena na Balabence, odkud bude pokračovat jako linka č. 16 přes Polikliniku Vysočany zpět na Lehovec.

Změny tramvajových zastávek:

V ulici U Balabenky bude dočasně zřízena zastávka U Balabenky pro směry do zastávek Palmovka v ulici Na Žertvách a v Sokolovské ulici.

V trase Divadlo Gong – Palmovka – Biskupcova bude zavedena náhradní autobusová doprava X16.


Další články
Nahoru