dnes
Neděle - oblacno
20°C
zítra
Pondělí - jasno
24°C
pozítří
Úterý - polojasno
25°C
Nepochopitelné: Podívejte se, jak cizinec zřídil zaparkované auto. Prý jen tak
Takto cizinec zřídil přední sklo. Foto: MP Praha

Nepochopitelné: Podívejte se, jak cizinec zřídil zaparkované auto. Prý jen tak

Přední okno zaparkovaného automobilu se v sobotu před půlnocí stalo terčem mladého cizince.  

V sobotu v noci přijali strážníci z Prahy 9 oznámení, že v ulici U Skládky mladík ničí zaparkované auto. Když hlídka přijela na místo, nalezla osobní auto s rozbitým předním sklem u něž seděl mladík.

Na místo i dva další muži – oznamovatel a svědek události. Uvedli, že viděli mladíka, jak přední sklo vozidla rozbil. Hlídka podezřelého muže omezila na osobní svobodě a přivolala na místo Policii ČR. Ta si celou věc převzala k dalšímu šetření. Vandal neměl pro své počínání vysvětlení.


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru