dnes
Středa - zatazeno
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - obcasny-dest
3°C
Pražské krimi

Nepochopitelná odplata za napomenutí: Rány pěstí, kopanec do hlavy a navrch také plivanec

Od úterý 8. září policisté z místního oddělení Jižní Město pátrají po doposud neznámém pachateli, který dvě hodiny po půlnoci v Praze 4 v ulici Opatovská surově napadl vrátného. K fyzickému útoku došlo potom, co senior požádal neznámého mladíka, aby přestal bouchat na dveře vrátnice, kde vykonával noční službu jako vrátný.

„Mladík však tuto žádost nerespektoval, ba naopak, začal muži vulgárně nadávat a vyhrožovat napadením. Následně na něj zaútočil pěstmi do obličeje, vlivem čehož upadl na zem a zůstal bezvládně ležet. To však útočníka nezastavilo, v napadení pokračoval a několikrát ležícího muže kopl do hlavy,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Na závěr muži v bezvědomí dupl na hrudník a plivl na něj. Poté z místa odešel směrem ke stanici metra Háje, ale ještě předtím stihl poškodit závoru.
 
Na místo byli vysláni policisté spolu se záchranáři, kteří zraněného muže odvezli do nemocnice k ošetření. Tam musel muž vzhledem ke svým zraněním zůstat hospitalizován.
 
Celý útok zaznamenal kamerový systém, na kterém je vidět, že se agresor v místě nenacházel sám a jsou s ním další dva lidé, kteří fyzickému napadení přihlížejí.
utocnik-1-nahled  

utocnik-2-nahled

„Policisté daný případ prošetřují pro podezření ze spáchání trestných činů ublížení na zdraví a výtržnictví, kdy v případě vypátrání a odsouzení pachateli hrozí až tří letý pobyt za mřížemi. Jestliže pachatele popřípadě svědky napadení na záběru poznáváte, obraťte se na linku 158,“ dodal policejní mluvčí.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru