dnes
Úterý - oblacno
11°C
zítra
Středa - oblacno
14°C
pozítří
Čtvrtek - polojasno
17°C
Pražské krimi

Neobvyklý odtah auta se nepovedl

Podivný způsob odtahování vozidla zaznamenal v pátek 13. prosince kolemjdoucí. Informoval o tom hlídku strážníků. Jak se později ukázalo, majitel neměl o odtahu ani tušení.

Kolemjdoucí muž se rozhodl prověřit počínání dvou mužů, kteří se snažili na odtahový vůz naložit vozidlo. Situaci oznámil na linku městské policie. Podle jeho slov muži s autem „zápasili“. Strážníci z Prahy 4 na uvedeném místě zajistili u speciálního vozidla s odtahovou plošinou dva muže. Jeden z nich ležel pod autem typu SUV. Ten svého kolegu zrovna informoval, že to naložit nepůjde, protože se jedná o pohon 4×4 s automatickou převodovkou a je zablokovaný diferenciál.

Strážníkům sdělili, že se snaží vozidlo naložit a odvézt. Tomu nasvědčovaly i stopy zablokovaných pneumatik kolem vozidla. Bohužel však u sebe neměli ani doklady od vozidla a ani přítomného majitele. O službu je měl požádat jakýsi muž. Z důvodného podezření ze spáchání trestného činu strážníci oba muže ve věku šestadvacet a devětatřicet let omezili na osobní svobodě.Na Strakonické hořelo auto

Dnes ve 21:02

Dvě jednotky pražských hasičů zasahovaly dnes od 15:39 na Strakonické ulici v Praze 5 u požáru osobního auta.

Nehoda kamionu se zmraženými polotovary

26. září 2020 v 18:07

Dnes se ve 12:52 hodin na Pražském okruhu v oblasti Cholupic převrátil kamion, který ve směru na D1 zablokoval všechny pruhy.

Podezřelá dodávka na Václavském náměstí

17. září 2020 v 08:15

Na Václavském náměstí si v pondělí 14. září hlídka strážníků všimla dodávky, která vjela do pěší zóny. Na pokyn k zastavení řidič nereagoval a pokračoval v jízdě do Vodičkovy ulice, kde začal zrychlovat. Hlídka se vydala za vozidlem, které zastavila ve...

Prodavačka dohonila zloděje

12. září 2020 v 19:08

Muž v zeleném svetru a šedých kalhotách ve středu 9. září odcizil v prodejně v Praze 10 sportovní batoh, ukryl ho do své tašky a odešel bez placení. Krádež neušla jedné z prodavaček, pro kterou nebyl muž neznámým, proto přivolala strážníky, a sama začala muže...

Na Černém Mostě hořel sklep, evakuováno bylo 18 lidí

10. září 2020 v 07:01

Dvě jednotky pražských hasičů zasahovaly dnes od 4:41 hodin na náměstí Plukovníka Vlčka v Praze 14 u požáru sklepní kóje ve třetím patře obytného domu.

Dvě promile a jízda s botičkou

7. září 2020 v 16:47

Nejprve se muž v pátek 4. září snažil botičku z kola osobního auta sundat, pak se rozjel i s ní. Poškodil obojí a nadýchal přes 2 promile.

Další články
Nahoru