dnes
Pondělí - zatazeno
9°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
4°C
Neoblomná žena za pultem: Lupič od ní nedostal hotovost a nevyloudil ani cigarety
Po zpackané loupeži skončil muž velice rychle v poutech. Ilustrační foto: freeimages

Neoblomná žena za pultem: Lupič od ní nedostal hotovost a nevyloudil ani cigarety

Ve čtvrtek chvíli před pátou hodinou odpoledne přišel do prodejny tabáku v Jungmannově ulici v Praze 1 neznámý muž. Využil toho, že je v provozovně sám s prodavačkou, a ženu za pultem vyzval, ať mu dá všechny peníze s tím, že je ozbrojen.

Ta mu na jeho žádost odvětila, že v pokladně nic nemá, neboť jí právě odvezli tržbu, což byla mimochodem pravda. Proto lapka změnil svůj finanční požadavek na materiální, a chtěl alespoň dvě krabičky cigaret.

„Ani v tomto mu prodavačka nevyšla vstříc. A jelikož vešla do prodejny další zákaznice, vzal muž nohy na ramena,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

To mu ale nebylo nic platné, neboť ho zhruba po hodině zadrželi na základě podrobného popisu a okamžitého pátrání ve Spálené ulici kriminalisté prvního oddělení prvního policejního obvodu.

Ti ho také následně obvinili z trestného činu loupež, za který mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na deset let, a to i přesto, že si z trafiky neodnesl ani korunu.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru