dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Pražská doprava

Nenechte se zaskočit: Železniční výluka na trati Praha – Úvaly – Český Brod

Od 3. března do konce června bude z důvodu pokračující modernizace železničního koridoru v oblasti stanice Úvaly výrazněji omezen provoz vlaků Pražské integrované dopravy zejména na příměstské lince S1.

Mění se všechny časové polohy jednotlivých vlaků a vybrané vlaky ve špičkách pracovních dnů se ruší. Spěšné vlaky budou mezi Prahou a Úvaly zastavovat ve všech stanicích a zastávkách jako náhrada za některé zrušené osobní vlaky.

Budou také upraveny jízdní řády návazných vlakových linek S11 do Kouřimi a S12 přes Sadskou do Nymburka. Vybrané ranní vlaky na lince S12 budou v pracovní dny prodlouženy z Poříčan do Českého Brodu.

Kvůli odklonům dálkových vlaků přes Nymburk a Lysou nad Labem dojde k úpravě jízdního řádu na lince S20 odpoledne ve směru do Prahy (zrychlení v úseku Lysá nad Labem – Praha-Vysočany) a k omezení linky S9 v ranní špičce, kdy budou vlaky ukončené v Horních Počernicích zkráceny na Hlavní nádraží.

Z důvodu pokračující rekonstrukce stanice Praha-Hostivař dojde o víkendu k dlouhodobému ukončení linky S41 již ve stanici Praha-Libeň a zároveň dochází ke změně časových poloh spojů.

Vlivem výše uvedených změn se budou upravovat jízdní řády návazných autobusových linek v Klánovicích, Úvalech, Českém Brodě, Poříčanech a Pečkách.

Nové jízdní řády vlaků PID naleznete zde.


Další články
Nahoru