dnes
Úterý - snih-dest
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
2°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
Pražské krimi

Nenapravitelný sprejer

Dnes nedlouho po půlnoci si všimla operátorka obvodního ředitelství Městské policie Praha 4, která má na starosti kamerový systém, na zastávce MHD Sídliště Novodvorská dvou osob, které se podezřele rozhlížely kolem sebe a pak z tašky, kterou měly u sebe, vyndaly věci nápadně připomínající spreje.

Jeden z mužů pak zašel do  podchodu pod zastávkou. Když autohlídka strážníků přijela na místo, nikoho zde nenašla. V podchodu však objevila čerstvě vytvořené graffiti o velikosti zhruba 1,5×3,5 metru.

Hlídka si pak všimla muže v tmavé bundě a s červenou kšiltovkou na hlavě, který ji sledoval. Jakmile ho zaznamenali strážníci, začal rychle odcházet pryč. Poté se i rozběhl. Strážníci ho nalezli v Jílovské ulici nedaleko základní školy.

Mladík měl na rukou a oblečení stopy od  použité stříbrné barvy. Protože všechny okolnosti nasvědčovaly tomu, že strážníci nalezli správného muže, omezili ho na osobní svobodě. Hlídce na otázku, kam má namířeno, odpověděl, že jde od kamaráda. Nedokázal však už vysvětlit, kde kamarád bydlí.

Prý se mu všechny domy v ulici zdají stejné. Hlídka ho proto přepravila zpět na zastávku MHD. Devatenáctiletý mladík zde začal být značně nervózní. V odpovědích na otázky si začal protiřečit. Když už se do nich zamotal zcela, přiznal se, že byl v minulosti za podobný incident již řešen.

Operátorka kamerového systému posléze hlídku ještě upozornila na  uschovanou igelitovou tašku s barvami ve spreji, kterou při zpětném přehrávání záznamu odhalila. Pro podezření ze spáchání trestného činu předali strážníci mladíka včetně zajištěných věcí hlídce Policie ČR.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru