Dnes Pátek - obcasny-dest 18°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 18°C
Pátek 22. 9. 2023
Svátek má Darina
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Nemocnice Na Františku otevřela další gynekologickou ambulanci
Nová gynekologická ambulance. Foto: NNF

Nemocnice Na Františku otevřela další gynekologickou ambulanci

Pro velký zájem o gynekologické služby otevřela Nemocnice Na Františku (NNF)ve svých prostorách již druhou gynekologickou ambulanci. Informovala o tom mluvčí NNF Lucie Krausová. Tento krok podle ní znamená nejen navýšení registračních kapacit pro nové zájemkyně, ale i rozšíření poskytovaných služeb.

Ultrazvuk vyšší třídy, který nemocnice do ambulance pořídila, totiž nově umožní provádět screeningová vyšetření u těhotných žen.

Je však přínosem nejen pro těhotné pacientky, ale pro všechny ženy, které Na Františku gynekologické služby využívají. Přístroj totiž nabízí i širší možnosti v oblasti diagnostiky gynekologických onemocnění. Ultrazvuk byl zakoupen z investičního příspěvku Prahy 1, o kterém nedávno rozhodlo vedení první městské části.

Novou ordinaci s ultrazvukovým přístrojem si byl prohlédnout radní Prahy 1 pro zdravotnictví a Nemocnici Na Františku Michal Müller (ODs), kterého zde přivítali ředitel NNF David Erhart a primář gynekologického oddělení Filip Hron.

„Pacientky se mohou těšit na příjemné moderní prostory s nejnovějším vybavením,“ dodala Krausová.  


Autor: red

Jak bude vypadat nové centrum Hostivaře? Určí to urbanistická soutěž

Včera ve 14:49

Společnost Zelená Hostivař patřící do skupiny JRD Group ve spolupráci s Prahou 15 a magistrátem vyhlašuje urbanistickou soutěž „Nové centrum Hostivař“, realizovanou Českou komorou architektů (ČKA), která určí podobu rozvoje okolí tramvajové smyčky na křížení ulic Průmyslová a Plukovníka...

Hořelo na střeše Lidlu v Praze 5

20. září 2023 ve 21:34 | Aktualizováno v 22:04

Tři jednotky pražských profesionálních hasičů zasahovaly ve středu 20. září před 15. hodinou v ulici K Barrandovu v Praze 5 u požáru na střeše prodejny Lidl. Informoval o tom mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Praha 6 podpořila program Trenéři ve škole dotací 1,16 milionu korun

20. září 2023 v 08:34

Zastupitelé Prahy 6 na svém jednání tento týden podpořili program Trenéři ve škole dotací 1,16 mil. korun. Program je založen na zapojení proškolených sportovních trenérů do hodin tělocviku na 1. stupni základních škol, kde v pravidelné rotaci spolupracují s učiteli na správném a pestrém pohybovém...

Další články
Nahoru