Dnes Pátek - jasno 20°C
Zítra Sobota - bourky 20°C
Pátek 24. 5. 2024
Svátek má Jana
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Neměli na silnici co dělat

Hlídky strážníků ve dvanácté městské části řešily dva muže pod vlivem drog a opilou ženu, kteří usedli do auta.  Všichni tři na sebe upozornili nestandardním způsobem jízdy – kličkovali, nezvládli udržet přímý směr, nesmyslně zrychlovali a zpomalovali.

Dvaatřicetiletý řidič, kterého strážníci zastihli při parkování v ulici Čs. exilu, si všechny doklady prý zapomněl u kamarádky. Při komunikaci byl zrychlený, zmatený, často odbíhal od tématu. Připustil, že je uživatelem pervitinu a marihuany. Jeho slova následně potvrdil i test na drogy. Test na alkohol byl negativní.

Sedmatřicetiletého řidiče zastavila hlídka strážníků v Meteorologické ulici. Cizinec byl značně nervózní, přešlapoval z místa na místo, špatně artikuloval a tvrdil, že si nejisté jízdy není vědom. Na dotaz, zda nepožil nějakou omamnou či psychotropní látku řekl, že byl před třemi dny v jednom z pražských klubů, ale užití drog si není vědom. Test na drogy však jejich užití potvrdil, test na alkohol byl negativní.

Po zastavení osobního auta modré barvy v ulici Generála Šišky hlídka ihned ucítila alkohol. Čtyřiadvacetiletá žena však tvrdila, že před jízdou nic nepila. Výsledek testu přes 2 promile okomentovala slovy: „To je docela dost.“
Autor: Cen
Další články
Nahoru