Dnes Pondělí - dest 13°C
Zítra Úterý - obcasny-dest 14°C
Pondělí 5. 6. 2023
Svátek má Dobroslav
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Pražské krimi

Neměli na silnici co dělat

Hlídky strážníků ve dvanácté městské části řešily dva muže pod vlivem drog a opilou ženu, kteří usedli do auta.  Všichni tři na sebe upozornili nestandardním způsobem jízdy – kličkovali, nezvládli udržet přímý směr, nesmyslně zrychlovali a zpomalovali.

Dvaatřicetiletý řidič, kterého strážníci zastihli při parkování v ulici Čs. exilu, si všechny doklady prý zapomněl u kamarádky. Při komunikaci byl zrychlený, zmatený, často odbíhal od tématu. Připustil, že je uživatelem pervitinu a marihuany. Jeho slova následně potvrdil i test na drogy. Test na alkohol byl negativní.

Sedmatřicetiletého řidiče zastavila hlídka strážníků v Meteorologické ulici. Cizinec byl značně nervózní, přešlapoval z místa na místo, špatně artikuloval a tvrdil, že si nejisté jízdy není vědom. Na dotaz, zda nepožil nějakou omamnou či psychotropní látku řekl, že byl před třemi dny v jednom z pražských klubů, ale užití drog si není vědom. Test na drogy však jejich užití potvrdil, test na alkohol byl negativní.

Po zastavení osobního auta modré barvy v ulici Generála Šišky hlídka ihned ucítila alkohol. Čtyřiadvacetiletá žena však tvrdila, že před jízdou nic nepila. Výsledek testu přes 2 promile okomentovala slovy: „To je docela dost.“
Autor: Cen

V ulici V kruhu hořel altán

29. května 2023 v 11:23

V sobotu 28. května před 23. hodinou zasahovaly jednotky pražských hasičů v ulici V kruhu v Praze 6 u požáru dřevěného altánu.

Prohodila mobil skleněnou výplní a pěstmi napadla řidiče

6. května 2023 v 09:12

Při hlídkové činnosti po půlnoci v Praze 5 v Plzeňské ulici strážníci krátce po půlnoci uviděli zjevně opilou ženu potácející se po vozovce k výstupní zastávce zaparkovaného autobusu MHD s řidičem uvnitř. Žena přešla k předním dveřím, a když se neotevřely, udeřila do nich několikrát pěstmi,...

Recidivista odcizil prodlužovací kabel, polštář a plastové stolní hodiny

20. dubna 2023 v 16:30

Policisté z pohotovostní motorizované jednotky překazili plány dvaatřicetiletému muži, který se v sobotu navečer v pražské Libni vloupal do jednoho z rodinných domů. Nejprve přeskočil vysoký plot, poté rozbil skleněnou výplň balkonových dveří, aby se dostal dovnitř.

Noční konflikt na Vinohradské

18. dubna 2023 v 15:52

K rušení nočního klidu vyjížděla hlídka strážníků z Prahy 2 kolem půl šesté ráno na Vinohradskou ulici. U čísla 11 si všimla mladé dívky, která se snažila od sebe odtrhnout dva mladíky, z nichž jeden bil pěstmi druhého, ležícího na zemi.

Zabodnu do tebe kudlu

14. dubna 2023 v 09:40

Hlídka strážníků, která procházela Lazarskou ulicí, si minulý týden ve tři hodiny ráno všimla na protější straně ulice dvou mužů, z nichž jeden začal močit na zeď domu. Strážníci na muže zablikali svítilnou a upozornili ho na nevhodné chování.

Další články
Nahoru