Dnes Úterý - zatazeno 16°C
Zítra Středa - oblacno 19°C
Úterý 19. 10. 2021
Svátek má Michaela
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Pražské krimi

Nemám ráda policajty a nechci je tu, křičela žena

Práci s agresivní ženou měli strážníci z Prahy 6 v pátek 30. října při prověřování oznámení, které se jí vůbec netýkalo. Poté, co je zahlédla, začala jim vulgárně nadávat, ohrožovala je rukama a nebezpečně vstupovala do vozovky. To vše doprovázela hysterickým křikem.

„Můžete mi vysvětlit, co tady děláte? Já chci, abyste odtud okamžitě vypadli, měšťáci zasr***“, křičela na hlídku strážníků na Brandejsově náměstí žena ve chvíli, kdy prověřovali oznámení na možné porušení mimořádných opatření. Za neustálého hysterického křiku doběhla ke strážníkům a začala je fyzicky atakovat rukama. K tomu stačila pokřikovat na kolemjdoucí, ať na ni nečumí. Na opakovanou výzvu strážníků nereagovala a vběhla do vozovky před projíždějící auto.

Strážníci ji za pomoci donucovacích prostředků odvedli do bezpečí, kde však její chování na intenzitě neubralo, spíš naopak. Ženě byla proto nasazena ještě pouta. Vzhledem k jejímu nepředvídatelnému chování, které mohlo být ovlivněno omamnými či psychotropními látkami, přivolali strážníci záchrannou službu. Ta ženu za doprovodu strážníků převezla do nejbližší nemocnice, odkud byla po kontrole propuštěna. Přestupky 34leté ženy se bude zabývat správní orgán. Porušení mimořádného opatření se nepotvrdilo.


Autor: TZ, red

Chtěl ukrást katalyzátor, majitel auta jej chytil

15. října 2021 v 07:20

Ve chvíli, kdy se osmadvacetiletý muž vybavený aku rozbrušovací pilou ve středu 13. října snažil upevnit pod cizí auto hever, vyrušil ho majitel vozidla.

Poslední jízda. Pozitivní na drogy, dva zákazy řízení a v kapse pervitin

8. října 2021 v 09:31

Policisté z pohotovostní motorizované jednotky pronásledovali v úterý řidiče, který měl zákaz řízení a byl v celostátním pátraní.

Záchrana života u stanice metra Háje

5. října 2021 v 11:18

Dvě hlídky městské policie vyjížděly včera dopoledne ke stanici metra Háje, kde ve stánku s rychlým občerstvením zkolaboval muž. Na místo dorazily za rekordní čtyři minuty a vystřídaly náhodného kolemjdoucího, který ležícímu muži bez známek života prováděl nepřímou...

Jel bez registračních značek

5. října 2021 v 11:16

Auta bez registračních značek si při hlídkové činnosti v Argentinské ulici všiml v sobotu odpoledne jeden ze strážníků. Dvojice mužů sedící uvnitř neměla osobní doklady, ani doklady k vozidlu.

Dvě sražené ženy na křižovatce, jedna z nich měla vážné zranění

4. října 2021 ve 21:43

V křižovatce ulic Vinohradská a Pod Židovskými hřbitovy si 1. října dopoledne hlídka strážníků během kontrolní činnosti všimla dvou osob ležících ve vozovce za přechodem pro chodce. Starší žena měla viditelné vážné zranění, mladší, která seděla vedle ní a snažila se ji uklidnit, si stěžovala na...

Řidič projížděl pěší zónou

4. října 2021 ve 21:40

V Plzeňské ulici na Smíchově si pěší hlídka městské policie všimla osobního vozidla, které vjelo na pěší zónu, objelo tramvaj stojící v zastávce a projelo zákazem vjezdu.

Akce Zeus. Policisté ze zaměřili na nelegální migraci

3. října 2021 v 07:15

Pražští policisté obsadili dva hlavní dopravní uzly, kde se zaměřili zejména na odhalování protiprávního jednání spojeného s nelegální migrací.

Mladík bez řidičáku v bavoráku

2. října 2021 v 11:22

Prostřednictvím linky 156 byla městská policie upozorněna na mladíka, který měl řídit auto na území sedmé městské části, aniž by vlastnil řidičák.

Airsoftová pistole u zastávky tramvaje

2. října 2021 v 09:17

Nedaleko zastávky tramvaje plné lidí si ve skupince drogově závislých hrál muž se zbraní. Donucovací prostředky strážníci ale nakonec museli použít proti jeho parťákovi, který jim vstupoval do jednání. Toho pak hlídka pro svoz podnapilých osob převezla na záchytku.

Kokain vysypali na mobil a oslava začala

2. října 2021 v 07:13

Patnáct minut po půlnoci jim ji ale přerušila hlídka strážníků, která šla okolo a muže a ženu v jinak liduprázdné Jankovcově ulici nemohla přehlédnout.

Další články
Nahoru