Dnes Sobota - oblacno 7°C
Zítra Neděle - zatazeno 11°C
Sobota 5. 12. 2020
Svátek má Jitka
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Pražské krimi

Nemám ráda policajty a nechci je tu, křičela žena

Práci s agresivní ženou měli strážníci z Prahy 6 v pátek 30. října při prověřování oznámení, které se jí vůbec netýkalo. Poté, co je zahlédla, začala jim vulgárně nadávat, ohrožovala je rukama a nebezpečně vstupovala do vozovky. To vše doprovázela hysterickým křikem.

„Můžete mi vysvětlit, co tady děláte? Já chci, abyste odtud okamžitě vypadli, měšťáci zasr***“, křičela na hlídku strážníků na Brandejsově náměstí žena ve chvíli, kdy prověřovali oznámení na možné porušení mimořádných opatření. Za neustálého hysterického křiku doběhla ke strážníkům a začala je fyzicky atakovat rukama. K tomu stačila pokřikovat na kolemjdoucí, ať na ni nečumí. Na opakovanou výzvu strážníků nereagovala a vběhla do vozovky před projíždějící auto.

Strážníci ji za pomoci donucovacích prostředků odvedli do bezpečí, kde však její chování na intenzitě neubralo, spíš naopak. Ženě byla proto nasazena ještě pouta. Vzhledem k jejímu nepředvídatelnému chování, které mohlo být ovlivněno omamnými či psychotropními látkami, přivolali strážníci záchrannou službu. Ta ženu za doprovodu strážníků převezla do nejbližší nemocnice, odkud byla po kontrole propuštěna. Přestupky 34leté ženy se bude zabývat správní orgán. Porušení mimořádného opatření se nepotvrdilo.


Dopoledne hořela chata, nikdo nebyl raněn

3. prosince 2020 v 11:13

Dnes zasahovali hasiči u požáru provizorní chatky, obývané osobami bez domova, v ulici Nad Trojou v Praze 7. První jednotka na místo dorazila v 10:18 hodin, chata byla celá v plamenech.

Policie: Kriminalita v Praze 2 letos klesla. Souvisí to s nouzovým stavem

24. listopadu 2020 ve 21:32

Kriminalita v Praze 2 je v době nouzového stavu o 27 procent nižší než ve srovnatelném období loňského roku. Vyplývá to policejních statistik. Je to v důsledku vyhlášeného nouzového stavu a s ním souvisejících omezujících opatření vlády. Podle policistů k tomu přispělo i zvýšení sankce u vybraných...

U Cholupic se srazilo osobní auto s nákladním

24. listopadu 2020 v 17:36

Na Pražském okruhu v oblasti Cholupic ve směru na letiště zasahovala v pondělí od 19:53 hodin jednotka pražských hasičů u nehody osobního a nákladního auta.

Dlažební kostkou poškodil auto, strážníkům neunikl

17. listopadu 2020 v 09:51

Strážníkům se podařilo vypátrat muže, který v poledne 14. listopadu rozbil dlažební kostkou čelní sklo u zaparkovaného auta. K jeho dopadení pomohl svědek.

Hledá se majitel ztracené peněženky s finanční hotovostí

13. listopadu 2020 v 17:23

V pondělí 2. listopadu nedlouho před polednem předala šedesátiletá žena kolegům na policejní služebně na Vinohradech cizí peněženku i s obsahem. Nález učinil malý chlapec na stole u dětského hřiště ve Slovenské ulici na Vinohradech a předal ho ženě, která jej hlídala a následně celou věc oznámila...

Ve skladu v Praze 10 unikla chemická látka

13. listopadu 2020 v 07:00

Ve čtvrtek 12. listopadu v 15:59 přijalo operační středisko pražských hasičů oznámení o úniku asi 500 litrů chemické látky v komerčním objektu v ulici K Hrušovu v Praze 10. Na místo vyjely 3 jednotky hasičů s chemickou službou a technickým automobilem určeným pro zásahy...

Další články
Nahoru