Dnes Úterý - prehanky-dest 11°C
Zítra Středa - prehanky-dest 8°C
Úterý 18. 5. 2021
Svátek má Nataša
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Pražské krimi

Nemám ráda policajty a nechci je tu, křičela žena

Práci s agresivní ženou měli strážníci z Prahy 6 v pátek 30. října při prověřování oznámení, které se jí vůbec netýkalo. Poté, co je zahlédla, začala jim vulgárně nadávat, ohrožovala je rukama a nebezpečně vstupovala do vozovky. To vše doprovázela hysterickým křikem.

„Můžete mi vysvětlit, co tady děláte? Já chci, abyste odtud okamžitě vypadli, měšťáci zasr***“, křičela na hlídku strážníků na Brandejsově náměstí žena ve chvíli, kdy prověřovali oznámení na možné porušení mimořádných opatření. Za neustálého hysterického křiku doběhla ke strážníkům a začala je fyzicky atakovat rukama. K tomu stačila pokřikovat na kolemjdoucí, ať na ni nečumí. Na opakovanou výzvu strážníků nereagovala a vběhla do vozovky před projíždějící auto.

Strážníci ji za pomoci donucovacích prostředků odvedli do bezpečí, kde však její chování na intenzitě neubralo, spíš naopak. Ženě byla proto nasazena ještě pouta. Vzhledem k jejímu nepředvídatelnému chování, které mohlo být ovlivněno omamnými či psychotropními látkami, přivolali strážníci záchrannou službu. Ta ženu za doprovodu strážníků převezla do nejbližší nemocnice, odkud byla po kontrole propuštěna. Přestupky 34leté ženy se bude zabývat správní orgán. Porušení mimořádného opatření se nepotvrdilo.


Bez řidičáku a v cizím autě

Včera ve 20:20

Vysokou rychlostí projížděl 13. května odpoledne ulicí v protisměru, po sto metrech ho strážníci zastavili. Řidič byl nervózní a bez dokladů.

Rozbíjel květináče a svlékal se

14. května 2021 v 08:53

U křižovatky ulic Melantrichova a Havelská demoluje muž v červeném tričku květináče. Oznámení jela prověřit autohlídka městské policie.

Kriminalisté hledají svědky dopravní nehody

13. května 2021 v 16:28

Pražští kriminalisté vyšetřují vážnou dopravní nehodu, která se stala ve čtvrtek 29. dubna patnáct minut po šestnácté hodině na křižovatce ulic Domanovická – Rápošovská v Praze 9.

Ve Valentově ulici hořelo ve sklepě

8. května 2021 ve 21:09

V pátek 7. května večer zasahovaly jednotky pražských profesionálních hasičů ve Valentově ulici v Praze 11 u požáru sklepní kóje v suterénu obytného domu.

Kupé počmáral fixem

5. května 2021 ve 14:34

Včera odpoledne cestoval patnáctiletý mladík se dvěma kamarády vlakem a cestu si krátil malováním černým fixem po stěnách kupé.

Nahý muž mlátil do projíždějících tramvají

4. května 2021 ve 21:08

Oznámení o nahém muži, který tluče do projíždějících tramvají, jeli prověřit strážníci na zastávku MHD Náměstí Republiky 1. května.

Řídili bez dokladů s opiáty

3. května 2021 v 18:30

Jeden řidič v Praze 1, druhý v Praze 8, oba si sedli za volant bez řidičáku a navíc pod vlivem omamných látek.

Tužkou na obočí a rtěnkou na zeď

1. května 2021 v 09:08

Na Praze 12 si pro svou tvorbu 29letá žena vybrala zeď prodejny Billa v Kutilově ulici. Pro malbu využila tužku na obočí, rtěnku a akrylové barvy. Zeď se jí prý zdála nedokončená, tak jí trochu dozdobila.

Praha 11 varuje před podvodníky, po domech prodávají předražené zámky

30. dubna 2021 ve 13:58

Případy podvodného podomního prodeje se v uplynulých dnech vyskytly na území jedenácté městské části.

Další články
Nahoru