dnes
Pondělí - zatazeno
6°C
zítra
Úterý - zatazeno
7°C
pozítří
Středa - polojasno
4°C
Nemám rád jejich hovna! Kandidát na starostu natočil kontroverzní video
Ilustrační foto: freeimages

Nemám rád jejich hovna! Kandidát na starostu natočil kontroverzní video

Politici jsou ochotni v probíhající kampani před říjnovými volbami udělat pro svůj úspěch téměř cokoli. Třeba sexy kandidátka ANO do Senátu Laura Janáčková se na plakátech (trochu) vysvlékla, kandidát na starostu Prahy 5 Jan Skalický z hnutí Pro Prahu na videu sděluje, že „má rád psy, ale ne jejich hovna“.

Bývalý zastupitel Prahy 5 z éry starosty Milana Jančíka se v nadcházejících volbách chce znovu dostat do zastupitelstva a ambice má nemalé. Chce být starostou.

Originální, neoriginální, reálný, utopický, ale hlavně ať se o tom mluví, řekl si asi. Před nedávnem v kampani oživil zapadlou myšlenku na lanovku přes Prokopské údolí. Tento megalomanský nápad se zrodil právě v době, kdy na radnici vládl Jančík.

Nyní natočil několikasekundové video, ve kterém jde proti seniorce, která neustále pokyvuje hlavou. Podá jí sáček a řekne, že má rád naše psy, ale ne jejich hovna. A chce prý čisté chodníky. Že by tady někdo na levém břehu Vltavy objevil Ameriku?

Na video se podívejte zde:


Další rezignace na zastupitelský mandát v Praze 1, na řadě je důchodce Král

23. října 2014 v 16:43

Na mandát v zastupitelstvu Prahy 1 rezignoval Karel Grabein Procházka, který byl zvolen na kandidátce za ANO 2011. Standardně je jeho mandát postoupen dalšímu v pořadí na kandidátce této strany.

ODS, ČSSD a TOP 09 podepsaly v Letňanech koaliční smlouvu

21. října 2014 v 15:27

ODS, ČSSD a TOP 09 podepsaly v Praze 18-Letňanech koaliční smlouvu. Společně vládly radnici i v minulém volebním období, starostou bude dál Ivan Kabický (ODS). Strany dosud vládly s jasnou většinou 18 z 21 hlasů, teď mají těsných 11.

TOP 09 v Praze 6 uzavře koalici se zelenými, starosty a lidovci

21. října 2014 v 15:23

Ve 45členném zastupitelstvu bude mít koalice pohodlnou většinu 24 hlasů. Druhé ANO tak stejně jako dosud vládnoucí ODS a ČSSD skončí v opozici.

Složitá povolební jednání v Praze 3, koalice se nerýsuje

16. října 2014 v 16:19

V Praze 3 vedou povolební vyjednávání o možné koalici dosavadní partneři – vítězný Žižkov (nejen) sobě, druhá TOP 09 a ČSSD. Koalice se ale zatím nerýsuje. Zda se nakonec strany dohodnou na pokračování spolupráce, není vůbec jisté. Koalici by totiž mohly sestavit strany i bez...

V Praze 6 může vítěznou TOP 09 předběhnout ANO

16. října 2014 v 16:16

Vyjednávači TOP 09, která se ziskem 11 mandátů v 45členném zastupitelstvu zvítězila ve volbách v Praze 6, se v posledních dnech setkali se všemi zvolenými stranami s výjimkou KSČM. V rozhovoru s ČTK to dnes řekl Tomáš Jílek z vyjednávacího týmu TOP 09.

Partnerství po volbách v Praze 2? Klíčem je privatizace

16. října 2014 v 16:12

Vítězná ODS v Praze 2 začala vyjednávat s ostatními stranami budoucí koalici pro místní radnici. Za sebou má první jednání, řekla ČTK zastupitelka a členka vyjednávacího týmu ODS Aleksandra Udženija.

Další články
Nahoru