dnes
Pondělí - obcasny-dest
6°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
3°C
Pražské krimi

Nelegální herna odhalena: Třicet automatů a tři čtvrtě milionu

Kriminalisté z prvního policejního obvodu oddělení hospodářské kriminality v minulém týdnu odhalili v Praze 6 v ulici Makovského nelegální hernu. Podařilo se jim zjistit, že v jednom z barů je zřízena místnost s hracími automaty, do které mají přístup pouze registrovaní členové klubu.

V této místnosti se nacházelo třicet výherních automatů, na kterých se daly hrát hazardní hry. Vzhledem k tomu, že tyto automaty neměly žádné povolení a byly provozovány nelegálně, provedli kriminalisté prohlídku prostor na základě soudního příkazu. Zjistili, že jsou všechny přístroje provozovány nelegálně, proto všech třicet automatů zajistili spolu s hotovostí ve výši tři čtvrtě milionu korun.

Celý případ je kvalifikován jako trestný čin neoprávněné provozování loterie a podobné sázkové hry, za což v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na tři léta.

Žádná konkrétní osoba zatím nebyla obviněna a kriminalisté na případu dále pracují.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru