dnes
Čtvrtek - jasno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
3°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Největší televizní noc Emmy se blíží, přímý přenos uvidí i diváci u nás
Na nominované hvězdy bude čekat moderátor Ryan Seacrest. Foto: archiv

Největší televizní noc Emmy se blíží, přímý přenos uvidí i diváci u nás

Tak jako filmy mají své Oscary, seriály a televizní filmy mají své ceny Emmy. Letošní 66. ročník už zveřejnil nominace, jména kandidátů jsou známá. Supertajné ale je, co si letos televizní hvězdy obléknou. To celebrity do poslední chvíle tají a mlží, a nikdo neví, jaké modely pro ně návrháři připravují. I to odhalí show z červeného koberce E! Live from the Red Carpet (E! Živě z červeného koberce), kterou sledují každoročně miliony diváků po celém světě: v přímém přenosu ji teď i u nás vysílá televizní kanál E! 25. srpna od půlnoci, reprízy pak budou v průběhu celého následujícího dne.

Právě show z červeného koberce, róby hvězd, jejich komentáře, vtipy i zábavná přeřeknutí začínají v posledních letech bavit publikum skoro ještě víc než předávání cen samotných. Na nominované hvězdy tedy i letos čekají speciální kamery a perfektně připravení moderátoři v čele s Giulianou Rancic a Ryanem Seacrestem, které přicházející hvězdy nejen zpovídají, ale také je nechají, aby je kamera natočila z 360 stupňů a diváci viděli všechny detaily jejich rob.

Další moderátorskou dvojicí přímo na červeném koberci je Kelly Osbourne a Ross Mathews z televize E!, kteří mají o všech hostech perfektní znalosti a hvězdy jim často na sebe prozradí i pikantnosti ze svého soukromí.

Největší pozornost módní policie letos upírá na herečku Kerry Washington, nominovanou na Emmy za nejlepší ženský herecký výkon v populární televizní sérii Scandal. Čerstvá maminka dcery Isabelle je totiž známá tím, že její hrdinka Olivie (inspirovaná skutečnou postavou zaměstnankyně prezidentské kanceláře) reprezentuje to nejlepší v kategorii klasické elegantní módy – dokonce podle ní vznikla i úspěšná módní kolekce. A krásná Kerry, která ráda překvapuje módními kreacemi i v soukromí, umí luxusní oblečení i perfektně nosit.

K favoritům letošních cen patří dále třeba Matthew McConaughey a Woody Harrelson, na cenu Emmy má zálusk také Bryan Cranston a Kevin Spacey. V ženské kategorii bude Kerry Washington konkurovat Juliana Margulies, Claire Danes, šanci má ale i Robin Wright.

V České republice je kanál E! dostupný v nabídce O2 TV.


Tato nemoc si nevybírá: Je často spojená se studem, zranitelností, pochybnostmi o sobě a negativními myšlenkami. Snadno se tak může stát, že člověk začne nenávidět své tělo jako zdroj depresí a překážku, která mu zabraňuje žít spokojeným životem

16. ledna 2018 ve 14:01

Rádio Expres FM představuje netradiční večerní show a nového moderátora Martina Vévodu

11. ledna 2018 v 11:47

Pražské rádio Expres FM zahajuje rok 2018 velkými změnami. Programové schéma od ledna doplňuje nová večerní show Večer na Expres FM pod taktovkou moderátorské dvojice Veronika Koloušková a Vladimír „Vlado“ Pavlík. Večerní show bude Expres FM vysílat každý všední den od 17 do...

Provokují: Politici, homosexuálové, pravdoláskaři, Brňáci, pražská kavárna, uprchlíci i Romové patří na Jatka!

10. ledna 2018 v 08:41

Patří politici, homosexuálové, intelektuálové, Brňáci, pražská kavárna nebo dokonce děti na Jatka? Rozhodně ano! Jatka78 v nové kampani reagují na aktuální situaci, kdy čeští politici a představitelé státu rozdělují společnost. Místo pro nové umění v pražských Holešovicích naopak vyzývá k tomu,...

Napůlkočkanapůlpes. Netradiční hrdina pobaví děti i dospělé

10. ledna 2018 v 08:08

Přední tlapky kočičí a zadní psí. Na zadečku dva ocásky, na hlavě jedno ucho vztyčené a druhé visící. Kožíšek napůl mourovatý, napůl hnědorezavý. Kouzelné vyprávění pro děti i dospělé je doplněné nádhernými ilustracemi od Lucie Dvořákové.

Další články
Nahoru