Dnes Úterý - zatazeno 28°C
Zítra Středa - oblacno 27°C
Úterý 16. 7. 2024
Svátek má Luboš
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Největší souběh veletrhů bydlení, designu a zahrad opět v Letňanech
30 bře
2 dub
Veletrhy
Veletrh bydlení, designu a zahrad v Letňanech. Foto: PVA EXPO PRAHA

Největší souběh veletrhů bydlení, designu a zahrad opět v Letňanech

30. 3. 2023 - 2. 4. 2023
Šest hal letňanského výstaviště od 30. března do 2. dubna zaplní novinky, trendy a poctivé řemeslo oborů bydlení, interiérového designu a bytové či zahradní architektury. Do PVA EXPO PRAHA míří největší souběh jarních veletržních událostí FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER, který nabídne největší množství značek a produktů tuzemských i zahraničních vystavovatelů na jednom místě. 

Již 18. veletrh FOR INTERIOR přinese široký výběr nábytku, veškerého interiérového zařízení a bytových doplňků. Na akci se představí například sedačky, postele, nábytek do obývacích a dětských pokojů, ložnic i kuchyní. Nebudou chybět doplňky, bytový textil a osvětlení. Velký výběr bude i mezi produkty určenými pro úpravy interiéru – podlahy, akustické panely, materiály pro obnovu interiéru a mnoho dalších. 

Topné obrazy
Mezi nabízenými výrobky nebude chybět ani úplná novinka – populární topné obrazy. Díla vybraných českých a slovenských umělců, která jsou přetvořena do limitovaných edic v podobě sálavých topných obrazů německé kvality, budou k dispozici na expozici firmy SalArte. A kdo si potřebuje vybrat kvalitní kancelářskou židli, velké množství produktů najde v expozici 3D Expres nebo u společnosti Delso. Nasát velikonoční atmosféru či nakoupit širokou škálu drobností do interiéru bude možné v Hale 8, kde je umístěna prodejní expozice. Více o veletrhu na www.forinterior.cz

Prezentace v Design Café
for-interior-23-1 Veletrh interiérového designu Design Shaker se letos koná již podesáté. Představí produkty společností, studií i samostatných designérů z Česka i zahraničí a seznámí návštěvníky s interiérovými trendy, kteří tak načerpají inspiraci pro zvelebení vlastního bydlení.

V centru akce nazvané Design Café se návštěvníci mohou zúčastnit přednášek, workshopů i prezentací. Novinkou bude konference Materiál + Trend. Od pátku do neděle bude každý den od 14 hodin probíhat mimo jiné přednáška designérky Ivy Bastlové na téma Trendy v interiéru.

Třetí den veletrhu, v sobotu 1. dubna, proběhne sobotní dopoledne s designem – přednáškový blok s kurátorkou veletrhu Veronikou Loušovou, kdy šest témat provede účastníky úskalími navrhování a realizace. Je určený všem, kteří plánují změnit svůj domov. Rozhodují se, jak vše provést, a zjišťují, co zařízení bytu a domu vlastně obnáší.

Součástí doprovodného programu je také speciální expozice Materiál market, která je zaměřena na prezentaci zajímavých materiálů do interiéru od dekoračních a potahových textilií přes plošný materiál až po podlahové krytiny, fólie a nátěry.

Více na www.designshaker.cz. Kompletní nomenklaturu pro svět bydlení doplní mezinárodní veletrh zahradní architektury, zeleně, nábytku, zahradní a komunální techniky FOR GARDEN.
Autor: Cen

40. ročník světového finále Schwarzkopf Elite Model Look hostila Praha

23. června 2024 v 11:43

Pražská O2 arena se v sobotu 15. června 2024 stala centrem modelingového světa. Hostila totiž světové finále 40. ročníku nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look, které proběhlo v české metropoli již potřetí. Odborná porota vyhlásila vítěze Micklate Décio Macobola...

Možnosti sociálních služeb i rady odborníků nabídl Den zdraví a Veletrh sociálních služeb

20. června 2024 v 07:52

Ve středu 19. června proběhl v Praze 13 na Slunečním náměstí již 9. ročník Dne zdraví a zároveň také Veletrh sociálních služeb. Na travnaté ploše před radnicí byly k dispozici desítky stánků, které návštěvníkům nabídly pestré informace ze světa zdraví, prevence a sociálních...

Dny prevence v DBK se zaměřily na prevenci rakoviny prostaty

16. června 2024 ve 20:54

Ve středu a ve čtvrtek odpoledne se v OC DBK Budějovická konaly Dny prevence, které byly zaměřeny na prevenci rakoviny prostaty.

Dovolená podle gusta NobodyListena? Miluju bordel a smrad, říká s humorem

15. června 2024 v 11:49

DJ NobodyListen alias Jakub Strach má napilno. Známý muzikant a svého času také model se nedávno zapojil do projektu s názvem glo Dialog, který osobně v rámci doprovodné hudební show představil na pražské smíchovské náplavce. Čeká ho prací nabité léto, ale čas najde i na odpočinek. Možná budete...

Praha 13: Veletrh sociálních služeb

15. června 2024 v 07:19

Devátý ročník Veletrhu sociálních služeb v Praze 13 vás seznámí s poskytovateli sociálních a návazných služeb. Chybět nebudou ani organizace, které se specializují na služby pro migranty, včetně nově příchozích uprchlíků z Ukrajiny.

Další články
Nahoru