dnes
Pátek - obcasny-dest
13°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - skorojasno
5°C
Pražská kultura

Nejsme si cizí v kulturním domě Mlejn

Integrační centrum Praha vás spolu s Městskou částí Praha 13 zve na kulturně-komunitní akci „Nejsme si cizí“, která se uskuteční ve čtvrtek 6. 11. 2014 v Kulturním Domě Mlejn (Kovářova 1615/4, 155 00 Praha 5).

A na co se můžete na akci těšit? Od 16:00 – 19:00 bude probíhat umělecký workshop „Turecké Ebru“, v rámci kterého se naučíte tradičnímu malování na vodní hladině. Během dne vystoupí řada dětských tanečních a hudebních souborů z Prahy 13. Večer vám pak k tanci i poslechu zahrají hned dvě profesionální kapely – popový Pop&Corn a latino band Atarés.

V průběhu celé akce probíhá v prostorách KD Mlejn výstava umělkyň (s migrantskou zkušeností) z Prahy 13 – svá díla představí Vafa Ashumova, Yana Yushkevich a Oxana Herodesová. Zároveň budete moci nakouknout pod pokličku Vašim sousedům z Prahy 13! Připravená je ochutnávka národních a regionálních specialit.

Vstup na akci (včetně workshopu a ochutnávky jídel) je ZDARMA, předchozí registrace není nutná.

Na vaši návštěvu se těší tým ICP a MČ Praha 13.


Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

Dnes ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Bytový interiér jako zrcadlo jeho obyvatele

Dnes v 11:22

Na předvánoční trh přináší toto téma výpravná publikace s množstvím fotografií, která by se ráda stala průvodcem bytových designérů i slabikářem laiků s nadšením pro zařizování interiérů. Autorkou knihy s názvem Styly interiérů je Ing. arch. Veronika Haroldová a vydavatelsví Baron ji od...

Další články
Nahoru