dnes
Pátek - polojasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - skorojasno
2°C
„Nejsladší festival roku“ láká milovníky dortů a zákusků, bude bojovat proti anorexii
Ilustrační foto: Prague candy festival

„Nejsladší festival roku“ láká milovníky dortů a zákusků, bude bojovat proti anorexii

První ročník Prague candy festivalu se bude konat v neděli 17. dubna od 12 do 19 hodin v prostorách hotelu Pyramida v Praze 6. Na „nejsladším festivalu roku“ budou moci návštěvníci ochutnat a  zároveň za zvýhodněné ceny zakoupit výrobky známých i nových firem. Zároveň budou moci objevit nová místa a podniky, které mohou v Praze navštěvovat po celý rok.

„Na Prague candy festivalu by neměl chybět žádný milovník dortů a zákusků, který prahne po kulinářském zážitku,“ lákají organizátoři.

Co bude možné ochutnat? Čokoládu, dorty, cupcakes, makronky, bonbóny, pralinky, muffiny, raw dezerty, cakepops, sušenky, horkou čokoládu, dražované ovoce a další sladkosti.

Připraven je i doprovodný program. Hlavním bodem je sladká módní přehlídka s názvem Sweet power aneb módou proti anorexii. Mladá talentovaná návrhářka, Evelyn Cviklová, připravila přímo pro Prague candy festival 10 modelů, které pojí krásné ženské křivky spolu se sladkostmi, které jsou ústředním tématem přehlídky.

Můžete se těšit na model doplněný bonbóny, lízátky nebo cukrovou vatou.  Na pódiu se budete moci podívat také na živou ukázku výroby medovníku, pralinek, nebokávy v džezvě, které budou doplněný přednáškami o jednotlivých produktech.

Děti si budou moci vyzkoušet barvení čokoládou, vybarvování za sladkou odměnu, modelování těsta do formiček a spoustu dalších aktivit. Celkově se na festivalu představí 25 vystavovatelů.

Pro milovníky sladkého se koná jedna akce už v sobotu: Slavnosti na Letné chtějí představit cukrářské řemeslo vnímané všemi smysly


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru