Dnes Středa - zatazeno 10°C
Zítra Čtvrtek - prehanky-dest 11°C
Středa 24. 4. 2024
Svátek má Jiří
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Nejprve s pouty na rukou, potom na psychiatrii

Ostraha prodejny Albert kontaktovala ve středu 5. ledna odpoledne v Praze 12 v Mariánské ulici strážníky ohledně muže, který odešel s nákupem, aniž by ho zaplatil. Hlídka podle popisu našla podezřelého na autobusové zastávce.

Přítomnost uniforem v něm okamžitě vyvolala agresivitu, šermoval rukama a stavěl se do bojové pozice. Snaha strážníků získat informace ohledně nezaplaceného nákupu byla marná a situaci muž vyskakoval tak, že hlídka proti němu musela použít donucovací prostředky.

Pracovníci prodejny následně vyčíslili hodnotu zboží na bezmála 1 tisíc korun. Protože muž nespolupracoval na zjištění totožnosti, byla přivolaná také státní policie, ale ani té se jeho totožnost nepodařila zjistit.
Autor: TZ, red

V ubytovně byl pobodán muž

20. dubna 2024 v 18:41

V noci na sobotu byl pobodán po konfliktu na ubytovně v dolních Chabrech třicetiletý cizinec, kterého převezli záchranáři do nemocnice.

Při napadení v autoservisu v Řepích zemřel muž

19. dubna 2024 v 08:08

Pražští policisté ve čtvrtek odpoledne zasahovali u případu napadení v autoservisu v Řepích. Zemřel tam muž, dalšího policie zadržela.

Mladík měl halucinace, podle kamaráda užil LSD

9. dubna 2024 ve 14:46

Službu bez opilých nebo zdrogovaných lidí by strážníci sloužící v centru hlavního města hledali v paměti dlouho. Tentokrát šlo o 23letého mladíka po požití LSD.

Záměnu pacientek na Bulovce vyšetřuje policie jako ublížení na zdraví

29. března 2024 v 19:07

Záměnu pacientek ve Fakultní nemocnici Bulovka (FNB), kvůli které jedna z nich potratila, kriminalisté vyšetřují pro podezření z ublížení na zdraví z nedbalosti. Na sociální síti X to v pátek uvedla policie. Oznámila také, že ji dnes kontaktoval právní zástupce jedné z pacientek. Zdravotníci...

Další články
Nahoru