Dnes Neděle - jasno 24°C
Zítra Pondělí - polojasno 22°C
Neděle 11. 6. 2023
Svátek má Bruno
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Pražské krimi

Nejprve s pouty na rukou, potom na psychiatrii

Ostraha prodejny Albert kontaktovala ve středu 5. ledna odpoledne v Praze 12 v Mariánské ulici strážníky ohledně muže, který odešel s nákupem, aniž by ho zaplatil. Hlídka podle popisu našla podezřelého na autobusové zastávce.

Přítomnost uniforem v něm okamžitě vyvolala agresivitu, šermoval rukama a stavěl se do bojové pozice. Snaha strážníků získat informace ohledně nezaplaceného nákupu byla marná a situaci muž vyskakoval tak, že hlídka proti němu musela použít donucovací prostředky.

Pracovníci prodejny následně vyčíslili hodnotu zboží na bezmála 1 tisíc korun. Protože muž nespolupracoval na zjištění totožnosti, byla přivolaná také státní policie, ale ani té se jeho totožnost nepodařila zjistit.
Autor: TZ, red

V ulici V kruhu hořel altán

29. května 2023 v 11:23

V sobotu 28. května před 23. hodinou zasahovaly jednotky pražských hasičů v ulici V kruhu v Praze 6 u požáru dřevěného altánu.

Prohodila mobil skleněnou výplní a pěstmi napadla řidiče

6. května 2023 v 09:12

Při hlídkové činnosti po půlnoci v Praze 5 v Plzeňské ulici strážníci krátce po půlnoci uviděli zjevně opilou ženu potácející se po vozovce k výstupní zastávce zaparkovaného autobusu MHD s řidičem uvnitř. Žena přešla k předním dveřím, a když se neotevřely, udeřila do nich několikrát pěstmi,...

Recidivista odcizil prodlužovací kabel, polštář a plastové stolní hodiny

20. dubna 2023 v 16:30

Policisté z pohotovostní motorizované jednotky překazili plány dvaatřicetiletému muži, který se v sobotu navečer v pražské Libni vloupal do jednoho z rodinných domů. Nejprve přeskočil vysoký plot, poté rozbil skleněnou výplň balkonových dveří, aby se dostal dovnitř.

Noční konflikt na Vinohradské

18. dubna 2023 v 15:52

K rušení nočního klidu vyjížděla hlídka strážníků z Prahy 2 kolem půl šesté ráno na Vinohradskou ulici. U čísla 11 si všimla mladé dívky, která se snažila od sebe odtrhnout dva mladíky, z nichž jeden bil pěstmi druhého, ležícího na zemi.

Další články
Nahoru