dnes
Úterý - obcasny-dest
10°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - oblacno
11°C
Letní Praha

Nejlepší voda ke koupání? Motol

Kvalita vody v pražských koupalištích je stále dobrá. Nejlepší je dlouhodobě v Motole, Divoké Šárce a Radotíně. Zhoršená je pak v koupališti Džbán a nejhorší v hostivařské přehradě.

Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnili hygienici na svých internetových stránkách. Opakovaná měření kvality vody ukazují, že nejlepší voda je v koupališti v Motole a v Divoké Šárce. Vodu hygienici označili nejvyšším možným stupněm, napsala ČTK.

V případě Motola se tak stalo dokonce při všech osmi dosavadních měření. K nim přibylo před několika týdny nové přírodní koupaliště v Radotíně. Také tady je voda velmi kvalitní. Hůře je na tom hostivařská přehrada, kde je voda vůbec nejhorší ze všech sledovaných koupališť. O něco lepší je v nádrži Džbán. Lidem však ani v jednom koupališti nehrozí nebezpečí, po koupání by se ale měli důkladně osprchovat.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru