dnes
Pondělí - zatazeno
15°C
zítra
Úterý - zatazeno
20°C
pozítří
Středa - obcasny-dest
14°C
Světoví tatéři, malování na tenisky, promítání. Chystá se první ročník Prague hand session
Foto: facebook.com/PragueHandPoke

Světoví tatéři, malování na tenisky, promítání. Chystá se první ročník Prague hand session

Ojedinělý koncept ručního tetování, zajímavého místa a neotřelého programu, včetně nezapomenutelné afterparty je to, na co se můžete v sobotu 9. září těšit.

První ročník očník Prague hand poke session je akce, která bude probíhat po celou zářijovou sobotu v prostoru neoklasicistní vily K10, přímo nad parkem Grébovka na Vinohradech.

tetov-terez-1-nahled

Foto: Tereza Šípalová

 

tetov-terez-2-nahled

Foto: Kateřina Bílková

Horní patro bude patřit tatérům například z Německa, Belgie, Maďarska, Polska nebo Francie. Nebude samozřejmě chybět ani známá ikona české scény Duhovka, která svůj styl a rukopis vpichuje do spousty těl v Čechách i zahraničí. Urban stylový obchod Freshlabels společně s The Chemistry Gallery zde uvedou svůj navazující projekt EDITIONS, pod kterým se skrývá limitovaná edice oblečení a doplňků, tentokrát se na návrzích podílí právě Duhovka.

Project Rehab zde bude mít stánek plný barev a štětců, kde si návštěvníci můžou zakoupit bílé nebo černé tenisky věnované značkou Baťa a pomalovat si je tak dle vlastní divoké představivosti. Výtěžek z prodeje bude určen Nadaci na ochranu zvířat.

Jeden z hlavních důvodů, proč děláme tuto akci právě v prostoru K10, je jejich dokonalá zahrada, kde si budou moct návštěvníci dát dobré jídlo, drinky od Jägermaistera nebo si v pozdějších hodinách užít videoprojekci od The Chemistry Gallery, která se přehoupne v afterparty ve sklepení vily.

Více informací o akci je zde: https://www.facebook.com/events/1475570809145225/?fref=ts


Další krátké zprávy
Nahoru