dnes
Úterý - prehanky-dest
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
3°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
Ještěrkář rekordmanem: Basketbalový míč dostal do koše skladovým vozíkem za půl minuty!
Josif Husca s časem 30,54 sekund vytvořil nový český rekord. Foto: Archiv

Ještěrkář rekordmanem: Basketbalový míč dostal do koše skladovým vozíkem za půl minuty!

Letošní již osmý ročník Ještěrka Cup 2015 nabídl v sobotu napínavé sportovní klání závodníků, kteří na Letenské pláni v Praze ukázali svoji zručnost a um v rychlosti a přesnosti řízení vysokozdvižných vozíků.

Celkovým vítězem Ještěrka Cupu se stal Josif Husca ze společnosti MEA, druhou příčku obsadil Michal Kebrt z firmy SCHENKER a třetí místo vybojoval Marek Říha z IDEAL AUTOMOTIVE Bor.

Husca vytvořil s časem 30,54 sekund nový český rekord v hodu basketbalovým míčem do koše pomocí skladového vozíku. Gratulace! Díky skvělým výkonům řidičů a fanouškům se závod opět stal nezapomenutelnou podívanou.

Celkem se na Ještěrka Cup zaregistrovalo 188 řidičů z 83 firem. Inovované disciplíny byly ještě náročnější než v předchozích ročnících. Důraz se kladl především na přesnost manipulace. Vyrovnat se s nelehkými disciplínami zvládlo 119 řidičů, kteří dokončili obě připravené trati dle pravidel soutěže.

Tři nejlepší z nich budou reprezentovat Českou republiku na mezinárodním mistrovství Stapler Cup 2015 v německém Aschaffenburgu.


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru