dnes
Pondělí - obcasny-dest
5°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
11°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Nejlepší bary jsou v Praze, rozhodla porota. Které podniky vyhrály Czech Bar Awards?
V kategorii Nejlepší pub/pivní bar ČR vyhrál Lokál Dlouhá. Foto: archiv

Nejlepší bary jsou v Praze, rozhodla porota. Které podniky vyhrály Czech Bar Awards?

Prestižní Czech Bar Awards nejlepším barům, kavárnám, pubům a klubům Česka byly rozdány v odsvěceném kostele Sacre Coeur na pražském Smíchově. Vítěze vybrala porota složená z profesionálů v oblasti gastronomie.

Za šest let své existence se tato soutěž zapsala do povědomí profesionálů, tedy majitelů, manažerů a zaměstnanců podniků, jako vysoce prestižní událost na poli nápojové gastronomie. Veřejnosti zase slouží jako ukazatel kvality a doporučení na podniky, které stojí za návštěvu.

baw-logo-2013-nahled „Chci, aby lidé věděli, kde dostanou kvalitní koktejl, kávu či pivo, ale i to, který podnik odráží poslední světové trendy, a osvěžuje tak nápojovou kulturu v Česku – ať už novinkami v nabídce či prostředím, v němž se nápoje podávají,“ říká Martin Kraut, vydavatel odborného časopis Barlife, který je garantem Czech Bar Awards.

Odborná porota složená, mimo jiné, z barmanských osobností a baristů nominované podniky v průběhu několika týdnů osobně navštívila a ohodnotila podle více než dvou desítek přísných kritérií. Ta mnohdy zacházejí i do detailů, které laik běžně nezaznamená.

Odborná porota po prozkoumání všech hodnocených aspektů určila tyto vítěze Czech Bar Awards 2013:

Nejlepší cocktail bar ČR
Tretter's New York Bar, V Kolkovně 3, Praha 1

 

Nejlepší klub ČR
Music club Phenomen, Nádražní 84, Praha 5

 

Nejlepší hotelový bar ČR
Black Angel's Bar / U Prince, Staroměstské nám. 29, Praha 1

 

Nejlepší design bar ČR
Hemingway bar, Karoliny Světlé 26, Praha 1

 

Nejlepší pub/pivní bar ČR
Lokál Dlouhá, Dlouhá 33, Praha 1

 

Nejlepší café bar/kavárna ČR
Můj šálek kávy, Křižíkova 105, Praha 8

 

Nejlepší nový podnik ČR
Vinograf, Senovážné nám 23, Praha 1


Týká se to každého: Jak správně pečovat o svůj mozek, jak ho nakopnout a jakým chybám se vyvarovat, radí primářka rehabilitačního ústavu

Včera ve 12:02 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Poznáte, kdy je váš mozek „unavený“? A jak ho nejlépe stimulovat? Či jaké vitamíny jsou nejlepší pro funkci vašich nervů? Na tyto a další otázky odpovídá primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí – MUDr. Michaela Tomanová.

Touto nemocí se u nás léčí více 900 tisíc pacientů, jejich počet každý rok narůstá. Hrozí poškození ledvin i očí. Do konce listopadu se lidé po celém Česku mohou nechat zdarma vyšetřit na příznaky, které sami nepoznají

Včera v 11:37 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Preventivní program Zdraví národa nabídne od 20. do 30. listopadu další bezplatné vyšetření krve. V jeho průběhu budou mít zájemci starší 18 let příležitost si na vybraných pracovištích laboratoří synlab czech ověřit, jestli netrpí cukrovkou neboli diabetem 2. typu. S touto nemocí se v České...

Další články
Nahoru