Dnes Sobota - oblacno 17°C
Zítra Neděle - prehanky-dest 20°C
Sobota 18. 5. 2024
Svátek má Nataša
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Nejlepší adresy v Praze pro muže, kteří se chtějí nechat hýčkat
Lifestyle / ZdravíKomerční sdělení
Barbershop. Ilustrační foto: progressman / stock.adobe.com

Nejlepší adresy v Praze pro muže, kteří se chtějí nechat hýčkat

Nejen ženy, ale také muži rádi někdy vyrazí do salonu a nechají se trochu hýčkat. K tomu jsou určeny barbershopy, které jsou určeny jen pro pánskou návštěvu. Odborník vám zde upraví vlasy i vousy. Pro mnoho mužů se jedná o krásný rituál, na který se těší v pravidelném intervalu. Navíc sem mají ženy vstup zakázaný a prostor je navržený pro muže. Díky tomu se tam budete jistě cítit skvěle.  

V Praze najdete několik skvělých barbershopů, kde si užijete ten nejlepší čas pro sebe. A jednou za čas si to zaslouží každý chlap. Užít si můžete nejen nový účes a úpravu vousů, ale také lahodnou kávu, stylovou hudbu nebo trochu ostřejší drink. Závisí to pouze na vás a na barbershopu, do kterého vyrazíme. Poradíme vám hned několik míst, kde se o vás královsky postarají.

Tony Adam's Barbershop

Na adrese Laubova 1 v Praze 3 najdete místo, které je dokonalým spojením barbershopu a kvalitní kavárny. Obrovskou výhodou je, že se místní pánové řídí pouze vaším přáním a neohlíží se na momentální trendy. Díky tomu si můžete být jistí, že budete vždy naprosto spokojení. A čas v tomto shopu si zaručeně užijete.

Eddie's Barber

Adresa Korunní 26 v Praze 2 skrývá další místo pro pánský odpočinek. Na Vinohradech samozřejmě nesmí chybět stylový barbershop. Do tohoto chodí i známé osobnosti, ale rozhodně se nejedná o žádné místo pro VIP. Je to velmi pohodové místo, kde si užijete svůj oblíbený rituál a vychutnáte si kávu nebo whiskey.

Adams Barbershop

Naším posledním tipem je barbershop, který najdete na adrese Veletržní 40 směrem na Letnou. Jejich druhou pobočku pod názvem Holičství b612 najdete na adrese Jemnická 15, Praha 4 – Michle. V tomto barbershopu zaručeně najdete přidanou hodnotu. Návštěva těchto zařízení totiž není jen o tom, abyste byli dobře ostříhaní nebo oholení. Jde o celkový zážitek, který si každý chlap užije naplno.

Jak hýčkat své vousy v pohodlí domova?

Dnes máte hodně možností, jak si udělat malý rituál doma, když nemáte právě čas na návštěvu barbershopu. Zastřihovače mají mnoho funkcí a používat je můžete na vlasy, vousy i tělo. Závisí pouze na tom, co od svého pomocníka očekáváte. Snadno si dneska i doma vytvoříte na obličeji bradku, knír i kotlety. Musíte si jen vybrat produkt, který pro vás bude nejlepší. Vybrat si můžete:

  • na vlasy,

  • na vousy,

  • na tělo a chloupky,

  • One Blade.

Nejlepší produkty pro domácí péči o vousy

Strojek na vousy nebo vlasy není jediným pomocníkem, kterého byste si měli pořídit. Základem je samozřejmě kvalitní šampon na vlasy. Mnoho mužů na to zapomíná, ale vousy si zaslouží stejnou péči. Také pro ně si můžete zakoupit olej nebo kondicionér. Podle mnoha odborníků je právě olejíček základním produktem, který nesmí chybět doma žádnému muži s vousy každé délky a stylu. Jak pečujete o své tělo vy? 


Probíhá Týden rané péče

16. května 2024 ve 22:24

Právě nyní probíhá už 17. ročník osvětové kampaně Týden rané péče, kterou pořádá Společnost pro ranou péči. Celý týden (13. — 19. 5.) je zasvěcen informování o tom, jak rodinám pečujícím o dítě s postižením pomáhá služba raná péče a proč je bez nadsázky životně důležité, aby vhodná podpora dítěte...

Dny zdraví na Desítce

15. května 2024 v 19:06

Dny zdraví se v Praze 10 konají ve čtvrtek 16. a v pátek 17. května.

Festival Za Prahu udržitelnou a sousedskou zkoumá město zdola

14. května 2024 v 11:27

Arnika, Paměť města, Jezevky, Roleta 39 a další iniciativy, zabývající se městskými tématy, pořádají již čtvrtý ročník festivalu Za Prahu udržitelnou a sousedskou. Proběhne od pátku 17. května do neděle 19. května v Kasárnách Karlín. Název festivalu navazuje na výzvu, kterou v roce 2020 podepsalo...

Albertovský den

13. května 2024 v 09:24

Odpoledne plné zábavy a zážitků vás čeká ve středu 15. května na Palackého náměstí na Praze 2. Albertovský den je příležitostí vyzkoušet si na vlastní kůži speciální vybavení, které umožňuje lidem po získaném poškození mozku fungovat v praktickém denním životě a věnovat se...

Diskuze s Vojtěchem Voseckým v Green Apéro

12. května 2024 v 08:31

Spletitými cestami cirkulární ekonomiky vás ve středu 15. května provede Vojtěch Vosecký, přední evropský odborník na oběhové hospodářství.

Acorus pomáhá obětem a svědkům domácího násilí

11. května 2024 v 19:26

Poradenské a terapeutické centrum Acorus zajišťuje podporu klientům, kteří zažili, zažívají anebo jsou svědky domácího násilí ve své primární rodině.

Květinový den ve SVČ Jednička

10. května 2024 v 08:51

Do Českých dnů proti rakovině, každoročně pořádané Ligou proti rakovině Praha, se do veřejné sbírky na podporu prevence rakoviny prsu od loňského roku zapojuje i SVČ1.

Zacvičte si doma nebo v kanceláři s innogy

9. května 2024 v 09:34

Také prosedíte téměř celý den za počítačem a bolí vás záda nebo za krkem? Tak až si půjdete příště udělat kávu do kuchyňky, nekoukejte do mobilu a protáhněte se.

Další články
Nahoru