Dnes Středa - mlha 25°C
Zítra Čtvrtek - jasno 25°C
Středa 27. 9. 2023
Svátek má Jonáš
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Nejlepší adresy v Praze pro muže, kteří se chtějí nechat hýčkat
Lifestyle / ZdravíKomerční sdělení
Barbershop. Ilustrační foto: progressman / stock.adobe.com

Nejlepší adresy v Praze pro muže, kteří se chtějí nechat hýčkat

Nejen ženy, ale také muži rádi někdy vyrazí do salonu a nechají se trochu hýčkat. K tomu jsou určeny barbershopy, které jsou určeny jen pro pánskou návštěvu. Odborník vám zde upraví vlasy i vousy. Pro mnoho mužů se jedná o krásný rituál, na který se těší v pravidelném intervalu. Navíc sem mají ženy vstup zakázaný a prostor je navržený pro muže. Díky tomu se tam budete jistě cítit skvěle.  

V Praze najdete několik skvělých barbershopů, kde si užijete ten nejlepší čas pro sebe. A jednou za čas si to zaslouží každý chlap. Užít si můžete nejen nový účes a úpravu vousů, ale také lahodnou kávu, stylovou hudbu nebo trochu ostřejší drink. Závisí to pouze na vás a na barbershopu, do kterého vyrazíme. Poradíme vám hned několik míst, kde se o vás královsky postarají.

Tony Adam's Barbershop

Na adrese Laubova 1 v Praze 3 najdete místo, které je dokonalým spojením barbershopu a kvalitní kavárny. Obrovskou výhodou je, že se místní pánové řídí pouze vaším přáním a neohlíží se na momentální trendy. Díky tomu si můžete být jistí, že budete vždy naprosto spokojení. A čas v tomto shopu si zaručeně užijete.

Eddie's Barber

Adresa Korunní 26 v Praze 2 skrývá další místo pro pánský odpočinek. Na Vinohradech samozřejmě nesmí chybět stylový barbershop. Do tohoto chodí i známé osobnosti, ale rozhodně se nejedná o žádné místo pro VIP. Je to velmi pohodové místo, kde si užijete svůj oblíbený rituál a vychutnáte si kávu nebo whiskey.

Adams Barbershop

Naším posledním tipem je barbershop, který najdete na adrese Veletržní 40 směrem na Letnou. Jejich druhou pobočku pod názvem Holičství b612 najdete na adrese Jemnická 15, Praha 4 – Michle. V tomto barbershopu zaručeně najdete přidanou hodnotu. Návštěva těchto zařízení totiž není jen o tom, abyste byli dobře ostříhaní nebo oholení. Jde o celkový zážitek, který si každý chlap užije naplno.

Jak hýčkat své vousy v pohodlí domova?

Dnes máte hodně možností, jak si udělat malý rituál doma, když nemáte právě čas na návštěvu barbershopu. Zastřihovače mají mnoho funkcí a používat je můžete na vlasy, vousy i tělo. Závisí pouze na tom, co od svého pomocníka očekáváte. Snadno si dneska i doma vytvoříte na obličeji bradku, knír i kotlety. Musíte si jen vybrat produkt, který pro vás bude nejlepší. Vybrat si můžete:

  • na vlasy,

  • na vousy,

  • na tělo a chloupky,

  • One Blade.

Nejlepší produkty pro domácí péči o vousy

Strojek na vousy nebo vlasy není jediným pomocníkem, kterého byste si měli pořídit. Základem je samozřejmě kvalitní šampon na vlasy. Mnoho mužů na to zapomíná, ale vousy si zaslouží stejnou péči. Také pro ně si můžete zakoupit olej nebo kondicionér. Podle mnoha odborníků je právě olejíček základním produktem, který nesmí chybět doma žádnému muži s vousy každé délky a stylu. Jak pečujete o své tělo vy? 


Jaká je pro letošek nejmódnější obuv pro ni i pro něj? Trendy v roce 2023

24. září 2023 ve 20:45

Každý nový rok přináší nové módní trendy – a to platí bezesporu i pro obuv. Ani rok 2023 nepředstavoval výjimku. Podívejme se proto na nejnovější trendy v obuvi určené pro dámy i pro pány. Jaké kousky stojí za to mít v botníku? Víme o nich a rádi vám prozradíme, které...

FTN se zúčastnila Dne zdraví, který pořádala Praha 4

22. září 2023 v 10:59

Tento týden v úterý 19. září se opět konala tradiční akce pro veřejnost pod názvem Den zdraví, který každý rok pořádá Praha 4. Fakultní Thomayerova nemocnice (FTN) se stala již poněkolikáté partnerem této události, která je zaměřena na prevenci zdraví, zdravý životný styl a zdravou...

Den zdraví na Budějovické

17. září 2023 v 08:21

Věnujte deset minut svému zdraví. V Praze 4 na Budějovické si  v úterý 19. září můžete nechat změřit tlak, poradit se o výživě a program je připraven i pro děti.

Den zdraví na Poliklinice Prosek

16. září 2023 v 10:11

Poliklinika Prosek pořádá pod záštitou starosty Prahy 9 Tomáše Portlíka a ve spolupráci s oblastním spolkem Českého červeného kříže Praha 9 tradiční Den zdraví. Koná se 19. září od 9 do 16 hodin na prostranství před poliklinikou.

Nepatříte k 10 % Čechů s nemocnými ledvinami? Otestujte se zdarma a za pár minut

10. září 2023 v 08:42

Většina lidí má ve svém okolí někoho, kdo trpí chronickým onemocněním ledvin – postihuje totiž každého desátého Čecha, ale mnozí o své nemoci nevědí. Pokud není včas léčena, může vést k nevratnému selhání funkce ledvin, které vyžaduje doživotní dialýzu nebo transplantaci. Většinou je však možné...

Další články
Nahoru