Dnes Úterý - zatazeno 28°C
Zítra Středa - oblacno 27°C
Úterý 16. 7. 2024
Svátek má Luboš
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Nejekologičtější vozítka i tisíce dárků na výstavišti v Letňanech
Navštivte přehlídku elektromobilů. Foto: PVA EXPO PRAHA

Nejekologičtější vozítka i tisíce dárků na výstavišti v Letňanech

Letošní veletržní maraton na nejmodernějším českém výstavišti PVA EXPO PRAHA vrcholí. Přijďte si prohlédnout i vyzkoušet nejnovější elektromobily na veletrh e-SALON, trendy v hromadné dopravě CZECHBUS a oblíbené STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY, na kterých pořídíte nápadité vánoční dárky a užijete si krásnou vánoční atmosféru. 

Hity čisté mobility
Navštivte bezkonkurenčně největší českou přehlídku elektromobilů! Poznejte, kam dospěla elektromobilita, a jak bude vypadat budoucnost. Exkluzivní národní premiéry pro vás chystají Peugeot, Renault, Dacia i Škoda! Pátý ročník e-SALONU se pro veřejnost uskuteční na letňanském výstavišti 10. – 12. listopadu. Nejmodernější a nejekologičtější autobusy představí také 12. ročníku středoevropského veletrhu autobusů, hromadné dopravy, telematiky a servisní techniky. Pokud pracujete v oboru, rozhodně byste neměli chybět! CZECHBUS se letos uskuteční 21. – 23. listopadu a představí velké množství zajímavých exponátů.

Stříbrné vánoční dny
vanocni-dny A co si rozhodně nesmíte nechat ujít? Stříbrné vánoční dny, které se konají 7. – 10. prosince. Jde o jediný pražský veletrh specializující se na dárky, dekorace a spotřební zboží. Čeká vás zajímavý doprovodný program včetně workshopů s floristkami, designéry a výtvarníky, během kterých si budete moct sami vytvořit zajímavé vánoční dekorace a dárky. Samozřejmě nepřijdete ani o spoustu vánočních dobrot! Pro gurmány bude připravena gastro zóna nazvaná VÁNOČNÍ HODY, která nabídne jídlo, pití a nespočet ochutnávek všech možných produktů souvisejících s Vánocemi. Chybět nebude ani vánoční strom a možnost posezení za zvuků koled. Uprostřed Haly 1 proto vznikne náměstí se stromečkem, odpočinkovou zónou a občerstvením, kde si zaručeně užijete sváteční pohodu.

Bezlepkové tržiště
Sobota 9. prosince přinese do PVA EXPO PRAHA oblíbený Vánoční bezlepkový trh Společnosti pro bezlepkovou dietu v Hale 6. Své výrobky tu celiakům, ale i vyznavačům zdravého životního stylu nabídnou čtyři desítky vystavovatelů z řad malých regionálních výrobců, ale i velkých firem, řetězců a dalších prodejců bezlepkového sortimentu. Bude možné ochutnat různé druhy bezlepkového vánočního cukroví, čerstvého pečiva a jiných zajímavých pochutin.

Více na www.vanocnidny.cz.


Autor: Alo

40. ročník světového finále Schwarzkopf Elite Model Look hostila Praha

23. června 2024 v 11:43

Pražská O2 arena se v sobotu 15. června 2024 stala centrem modelingového světa. Hostila totiž světové finále 40. ročníku nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look, které proběhlo v české metropoli již potřetí. Odborná porota vyhlásila vítěze Micklate Décio Macobola...

Možnosti sociálních služeb i rady odborníků nabídl Den zdraví a Veletrh sociálních služeb

20. června 2024 v 07:52

Ve středu 19. června proběhl v Praze 13 na Slunečním náměstí již 9. ročník Dne zdraví a zároveň také Veletrh sociálních služeb. Na travnaté ploše před radnicí byly k dispozici desítky stánků, které návštěvníkům nabídly pestré informace ze světa zdraví, prevence a sociálních...

Dny prevence v DBK se zaměřily na prevenci rakoviny prostaty

16. června 2024 ve 20:54

Ve středu a ve čtvrtek odpoledne se v OC DBK Budějovická konaly Dny prevence, které byly zaměřeny na prevenci rakoviny prostaty.

Dovolená podle gusta NobodyListena? Miluju bordel a smrad, říká s humorem

15. června 2024 v 11:49

DJ NobodyListen alias Jakub Strach má napilno. Známý muzikant a svého času také model se nedávno zapojil do projektu s názvem glo Dialog, který osobně v rámci doprovodné hudební show představil na pražské smíchovské náplavce. Čeká ho prací nabité léto, ale čas najde i na odpočinek. Možná budete...

Praha 13: Veletrh sociálních služeb

15. června 2024 v 07:19

Devátý ročník Veletrhu sociálních služeb v Praze 13 vás seznámí s poskytovateli sociálních a návazných služeb. Chybět nebudou ani organizace, které se specializují na služby pro migranty, včetně nově příchozích uprchlíků z Ukrajiny.

Další články
Nahoru