dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - skorojasno
1°C
pozítří
Středa - oblacno
2°C
Nejdříve se uzavřou boje o medaile, potom začne uzavírka frekventované ulice
Loňská oprava železničního mostu. Foto: ŠJů / Wikimedia Commons

Nejdříve se uzavřou boje o medaile, potom začne uzavírka frekventované ulice

Kvůli probíhajícímu mistrovství světa v hokeji v Praze se o týden posune uzavírka Průmyslové ulice. Podjezd v Hostivaři nebude průjezdný příští týden od čtvrtka do pondělí. Původně byla uzavírka plánovaná o týden dříve, sdělila městská část Praha 9. Kvůli opravě železničního mostu bude frekventovaná Průmyslová ulice uzavřená počtvrté.

Změna termínu je vyvolána stanoviskem Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy a souvisí s dopravní situací v Praze v době konání mistrovství světa v hokeji," píše na svém webu městská část.

Část silnice mezi ulicemi Plukovníka Mráze a U Továren bude uzavřená od čtvrtka 21. května od 01:00 do pondělí 25. května 23:59. Objízdná trasa vede po Hornoměcholupské, ulici K Měcholupům, Kutnohorské, Černokostelecké a zpět na Průmyslovou. V současné době auta místem projíždějí jen jedním jízdním pruhem v každém směru, toto omezení zůstane až do srpna. Další úplná uzavírka je ale naplánovaná ještě na konec května.

Oprava železničního mostu je součástí rekonstrukce železniční stanice Praha-Hostivař a jejího okolí. Celý most bude kompletně opraven a jeho konstrukce bude zesílena. Rekonstrukce začala již loni v září a kvůli omezení dopravy se v Hostivaři tvořily dlouhé kolony.


Další články
Nahoru