Dnes Středa - zatazeno 28°C
Zítra Čtvrtek - oblacno 25°C
Středa 19. 6. 2024
Svátek má Leoš
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Nehoda uzavřela na pár hodin tunel Lochkov na Pražském okruhu
Tunel na Pražském okruhu. Foto: archiv P4

Nehoda uzavřela na pár hodin tunel Lochkov na Pražském okruhu

Tunel Lochkov na Pražském okruhu v sobotu ve 14 hodin uzavřela nehoda kamionu a osobního auta. U tunelu se začaly obousměrně tvořit kolony.

„Příčinu nehody zjišťují dopravní policisté. Z preventivních důvodů na místo míří také hasiči," uvedla mluvčí pražské policie Eva Kropáčová. Při nehodě se naštěstí nikdo nezranil.

Dopravní situace byla komplikovaná, protože druhá část tunelu je zavřená z důvodu údržby. Ve směru od D5 měla kolona zhruba čtyři kilometry, ve směru od D1 dokonce 10 kilometrů. vořily se dlouhé kolony. Po 17. hodině byl tunel znovu zprůjezdněný. 


Autor: red

Na dvou místech se srazil vlak s člověkem

17. června 2024 v 16:55

Smrtelná nehoda se stala na koridoru, kudy jezdí řada rychlíků. Omezení se tak dotklo mimo jiné spojů Ostravan, Západní expres či Bavorský expres. Některé soupravy nabraly více než hodinové zpoždění, jiné dráhy rovnou odřekly.

Motorka srazila nezletilou dívku

17. června 2024 v 16:25

Nezletilou dívku srazila v pondělí dopoledne motorka. Stalo se to v ulici Trojská nedaleko gymnázia. Mladý motorkář se zranil na hlavě, ale hůře dopadla dívka. Podle záchranářů měla mnohačetná poranění, musela být dokonce uvedena do umělého spánku. Okolnosti srážky vyšetřují...

Další články
Nahoru