Dnes Sobota - obcasny-dest 16°C
Zítra Neděle - prehanky-dest 20°C
Sobota 18. 5. 2024
Svátek má Nataša
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Nehoda u krčského nádraží, po srážce s vlakem skončil řidič bagru v nemocnici
Hasiči zasahují na místě nehody. Foto: Správa železnic

Nehoda u krčského nádraží, po srážce s vlakem skončil řidič bagru v nemocnici

U železniční stanice Praha-Krč se v úterý odpoledne srazil bagr s vlakem. Zraněného řidiče bagru museli vyprostit hasiči. Skončil v péči záchranářů. Informovala Správa železnic na síti X.

K nehodě došlo kolem 14:30 hodin. Provoz na trati byl zastaven. Na místě zasahovali záchranáři a hasiči, kteří muže vyprostili z bagru a předali k ošetření.

„Záchranáři a inspektor mají v péči muže s poraněním hrudníku a pravé paže. Došlo k zajištění vitálních funkcí, přičemž v současné době posádka pacienta avizuje a následně ho bude směřovat do traumacentra,“ napsala po nehodě na síť X pražská záchranná služba.

Kolem patnácté hodiny byl provoz na trati obnoven.


Autor: Jan Puci

Praha 4 hledá členy do komise pro Eurovolby

Včera ve 14:47

Praha 4 uvítá na doplnění komisí pro Eurovolby 2024 nové zájemce o členství. Vhodné je i pro studenty 18+ a zdatnější seniory. Bydliště na Praze 4 není podmínkou.

Praha 13: Pomozte zajistit hladký průběh voleb

Včera v 10:46

Ve dnech 7. a 8. června proběhnou volby do Evropského parlamentu. Volební komise, které zajišťují průběh hlasování a následné sčítání hlasů, nejsou dosud plně obsazeny.

Hasiči zasahovali u převráceného návěsu

16. května 2024 ve 21:55

Ve čtvrtek 16. května od 18:45 hodin zasahovali hasiči ze dvou stanic v ulici Českobrodská v Praze 10. Převrátil se tam plně naložený návěs. Hasiči museli vyložit náklad před jeho vyproštěním.

Poslední rozloučení s Harapesem bude v Národním divadle

16. května 2024 v 18:25

Poslední rozloučení s tanečníkem a hercem Vlastimilem Harapesem, který zemřel ve středu ve věku 77 let, se uskuteční 27. května v poledne v Národním divadle (ND). Informoval o tom mluvčí ND Tomáš Staněk. Harapes, který byl dlouholetým baletním sólistou Národního divadla a později baletní soubor...

Nadační fond Dvojka srdcem opět nabízí příspěvek dětem na letní tábory

16. května 2024 v 07:19

S blížícím se obdobím letních prázdnin přichází Nadační fond Dvojka srdcem s nabídkou pomoci pro rodiny s dětmi, které si nemohou dovolit poslat děti na tábory.

Další články
Nahoru