dnes
Středa - zatazeno
19°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
18°C
pozítří
Pátek - oblacno
29°C
Nehoda tramvaje a osobního auta zkomplikovala dopravu v okolí náměstí I. P. Pavlova
Ranní nehoda na náměstí I. P. Pavlova. Foto: HZS Praha

Nehoda tramvaje a osobního auta zkomplikovala dopravu v okolí náměstí I. P. Pavlova

Krátce po 6:30 se srazila na náměstí I.P Pavlova nízkopodlažní tramvaj Škoda 15T ForCity s osobním autem. Tramvaj přijížděla Ječnou ulicí směrem od Karlova náměstí, mercedes jel Sokolskou ulici směrem od Václavského náměstí.

Při karambolu se zranili dva lidé v autě, vyprostili je hasiči. Zatímco jeden zraněný byl převezen do nemocnice při vědomí, zranění dalšího bylo vážné. V úrazem hlavy byl v umělém spánku převezen do nemocnice.

Na frekventované křižovatce nastal kvůli nehodě kolaps. Osobní doprava byla omezena, na magistrále se tvořily dlouhé kolony. Tramvajové linky 4, 6, 10, 16 a 22 musely jezdit přes hodinu odklonem, na své trasy se vrátily až v 7:45.

Tento úsek tramvajové dopravy je velmi frekventovaný, při obdobných nehodách jsou omezené možnosti pro objízdné trasy. Zlepšit tento stav by měl návrat tramvají na Václavské náměstí, čímž vznikne další propojení s Vinohrady.


Letenský tunel se bude uklízet

1. července 2020 v 19:15

V letenském tunelu proběhne od 7. července do 14. července, vždy od 23 do 5 hodin pravidelná údržba a mytí. Tunel bude obousměrně uzavřen.

Opěrné zdi Letenského tunelu budou opraveny

1. července 2020 v 08:17

Technická správa komunikací zahájí v sobotu 4. července rekonstrukci opěrných zdí Letenského tunelu u severního portálu, v úseku Milady Horákové – Letenský tunel. Stavební práce jsou naplánované do konce září 2020.

Od července znovu letadlem do Dubaje

24. června 2020 v 07:37

Letecká společnost flydubai od 4. července znovu spustí přímou pravidelnou linku do Dubaje, obnoví se tak druhé dálkové spojení z Prahy. Do velkoměsta Spojených arabských emirátů mohou cestující letět nejprve jednou týdně, každou sobotu. Od 27. července pak budou lety k dispozici...

Další články
Nahoru