dnes
Sobota - zatazeno
13°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
11°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
16°C
Nehoda tramvaje a osobního auta zkomplikovala dopravu v okolí náměstí I. P. Pavlova
Ranní nehoda na náměstí I. P. Pavlova. Foto: HZS Praha

Nehoda tramvaje a osobního auta zkomplikovala dopravu v okolí náměstí I. P. Pavlova

Krátce po 6:30 se srazila na náměstí I.P Pavlova nízkopodlažní tramvaj Škoda 15T ForCity s osobním autem. Tramvaj přijížděla Ječnou ulicí směrem od Karlova náměstí, mercedes jel Sokolskou ulici směrem od Václavského náměstí.

Při karambolu se zranili dva lidé v autě, vyprostili je hasiči. Zatímco jeden zraněný byl převezen do nemocnice při vědomí, zranění dalšího bylo vážné. V úrazem hlavy byl v umělém spánku převezen do nemocnice.

Na frekventované křižovatce nastal kvůli nehodě kolaps. Osobní doprava byla omezena, na magistrále se tvořily dlouhé kolony. Tramvajové linky 4, 6, 10, 16 a 22 musely jezdit přes hodinu odklonem, na své trasy se vrátily až v 7:45.

Tento úsek tramvajové dopravy je velmi frekventovaný, při obdobných nehodách jsou omezené možnosti pro objízdné trasy. Zlepšit tento stav by měl návrat tramvají na Václavské náměstí, čímž vznikne další propojení s Vinohrady.


Ve stanici metra Opatov spadnul muž do kolejiště

Dnes v 00:10

V pátek před jednadvacátou hodinou došlo ve stanici metra C Opatov k pádu muže do kolejiště.  Za pomoci hasičů a záchranářů byl vyproštěn.

Pracoviště pražského registru vozidel na Pankráci a v Břevnově jsou částečně zprovozněna

Včera ve 14:05

Od pondělí 2. listopadu bude částečně obnoven provoz na pracovištích registru vozidel odboru dopravněsprávních činností, která byla uzavřena z důvodu karantény. Pracoviště v Business Centre Vyšehrad v Praze 4 na Pankráci a v Praze 6 – Břevnově, Radimova 39, budou odbavovat elektronicky objednané...

Uzavření Suchdolské ulice přinese dopravní omezení

29. října 2020 v 16:01

Z důvodu výstavby nového vodovodního řadu v Suchdolské ulici bude ulice uzavřena.

České dráhy upravují nabídku spojení mezi Prahou, Ostravskem a Žilinou

29. října 2020 v 15:08

V souvislosti s aktuální epidemickou situací a výrazně nižší poptávkou po cestování České dráhy v kooperaci s ministerstvem dopravy a se zahraničními partnerskými dopravci optimalizují nabídku spojení mezi Prahou, Ostravskem a Žilinou. Změny budou platit až do...

Začátkem listopadu budou tunely Brusnický, Dejvický a Bubenečský uzavřeny

29. října 2020 ve 12:12

Z důvodu pravidelné údržby a mytí budou tunely Brusnický a Dejvický uzavřeny od 1. listopadu do 4. listopadu vždy od 23 hodin do 5 hodin.

Ve čtvrtek v noci bude uzavřen tunelový komplex Blanka

27. října 2020 v 06:45

Tunelový komplex Blanka bude od 29. října od 23:00 hodin do 30. října do 5 hodin uzavřen.

Další články
Nahoru