dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - skorojasno
5°C
pozítří
Pondělí - jasno
4°C
Pražské krimi

Nehoda motorkáře i policistů

Včera v jedenáct hodin večer si na Türkově ulici všimli policisté pohotovostní motorizované jednotky terénního motocyklu. Ten zjevně vykazoval poměrně značnou hlučnost, a proto se ho policisté rozhodli zastavit a zkontrolovat jeho technický stav a další propriety potřebné pro řízení a provoz motorového vozidla.

Řidič motorky se ale této kontrole chtěl zjevně vyhnout, neboť před policisty začal ujíždět. Tato honička ale netrvala dlouhou. Motorkář stihl dojet pouze na přilehlé parkoviště, kde havaroval do sloupu pouličního osvětlení.

Stejným způsobem, v ten samý okamžik, havarovali i policisté. Výsledkem tohoto nárazu jsou zranění jak oba policisté, tak i motorkář.

Dopravní nehodu nyní prošetřují kriminalisté z oddělení vyšetřování dopravních nehod. Ti v rámci prvotního prošetřování zjistili, že motorkář před policisty s největší pravděpodobností ujížděl pro možná malicherný důvod. Je totiž držitel řidičského oprávnění, ale není držitelem příslušné skupiny, která by ho opravňovala řídit motocykly, a proto ujížděl.

 


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Další články
Nahoru