Dnes Pátek - snih -1°C
Zítra Sobota - snih -1°C
Pátek 1. 12. 2023
Svátek má Iva
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Doprava

Nehoda auta, tramvaje a sypače zablokovala Argentinskou

V sobotu 21. ledna po 13 hodině zasahovali hasiči u nehody osobního automobilu, tramvaje a posypového vozu v Argentinské ulici. Událost se obešla bez zranění a hasiči na místě provedli protipožární opatření.

Při nehodě došlo k většímu úniku nafty z nákladního automobilu, z toho důvodu byl na místo preventivně povolán zástupce Odboru životního prostředí. Dalšímu úniku nafty do kanalizace bylo zamezeno pomocí sorbentu a sorpčních hadů a na naftu byl použit vysavač na nebezpečné látky.

Na místo si hasiči povolali vyprošťovací automobil z Petřin k odklizení nástavby posypového vozu. V 17 hodin byla nástavba z komunikace odstraněna a na místo se dostavila odborná firma na dočištění místa zásahu po uniklé naftě. V 17:30 hod byly následky nehody odstraněny. Okolnosti nehody šetří Policie České republiky.


Autor: Alo

Úpravy v Táborské ulici zvýší bezpečnost u školy

28. listopadu 2023 ve 21:05

Praha 4 připravila návrh nestavebních úprav, které mají za cíl zvýšit bezpečnost u Základní školy Táborská. Městská část o tom informovala na svém webu. Podle plánů má dojít k instalaci umělých obrubníků u přechodu v Táborské, ale také u vyústění Sezimovy ulice. Cílem je zkrátit délku přechodů a...

Další články
Nahoru