dnes
Pátek - zatazeno
3°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - polojasno
2°C
Víkendové tipy

Neformální oslava v Museu Kampa

Paní Meda Mládková srdečně zve všechny své přátele a příznivce Musea Kampa na neformální setkání u příležitosti oslav výročí vzniku samostatného československého státu 28. října.

Po úvodním neformálním přípitku a pozdravu od paní Medy Mládkové, Hany Marvanové, Jiřího Pospíšila a dalších osobností spojených s muzeem, který se uskuteční ve 20 hodin na nádvoří Musea Kampa, bude možné si zdarma prohlédnout aktuální muzejní výstavy, které zůstanou otevřeny až do 23 hodin.

Ke zhlédnutí bude i nově koncipovaná stálá expozice s díly Františka Kupky a Otto Gutfreunda, kteří se v roce 1918 také výtvarně zapojili do příprav vzniku nového státu.

20:00 neformální přípitek s Medou Mládkovou, Hanou Marvanovou, Jiřím Pospíšilem a dalšími osobnostmi spojenými s Museem Kampa

19:00 – 23:00 zdarma otevřené muzeum (poslední vstup umožněn ve 22:30)


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru