dnes
Sobota - zatazeno
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pondělí - prehanky-snih-dest
5°C
Nedosáhne na vrchol jako bankéř? Bude alespoň tím nejúspěšnějším bezdomovcem!
Představení Sestup a vzestup pana B. mělo premiéru loni v listopadu. Foto: archiv

Nedosáhne na vrchol jako bankéř? Bude alespoň tím nejúspěšnějším bezdomovcem!

Sestup a vzestup pana B., komedii Romana Sikory o světě, v němž jsou ta nejdůležitější pravidla psaná tím nejmenším písmem, můžete vidět první dubnový večer ve Studiu Švandova divadla.

Pan B. se nespokojí s málem. Když něco dělá, musí to být pořádně. A když už nemůže být tím nejúspěšnějším bankéřem, bude alespoň tím nejúspěšnějším bezdomovcem. Pan B. totiž věří v neviditelnou ruku trhu, od které přijímá pohlavky i pohlazení.

V představení souboru Divadlo Letí, které hostuje na Smíchově, hrají  Tomáš Kobr, Jan Lepšík, Richard Fiala, Erika Stárková, Matěj Škorpil, Jan Škorpil, Viktorie Tomášková a Anežka Šubrtová.

Osmdesátiminutové představení režíruje Ivan Buraj a lístky jsou v prodeji na webu Švandova divadla, nebo na produkce@divadlo-leti.cz


České fetiše pomohou pražským bezdomovcům

1. listopadu 2017 v 16:30 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Lidé bez domova, kteří prodávají časopis Nový prostor, letos na Vánoce nabídnou svým čtenářům a příznivcům krom časopisu i knihu. Půjde o druhý výběr fejetonů Jana Sterna nazvaný Česko je hezko. Prodejci Nového Prostoru začnou knihu prodávat 1. listopadu. Jsou jejím výhradním distributorem, jinde...

Další články
Nahoru