dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
8°C
pozítří
Pátek - snih-dest
3°C
Víkendové tipy

Nedělní Běh pro Paraple aneb Každá noha dobrá

Tradiční benefice Běh pro Paraple se koná v neděli 31. května v Letenských sadech. Akce se koná od 14 do 21 hodin. V průběhu celého odpoledne je připraven pestrý program, kterým provedou moderátoři Kateřina Nekolná a Michal Jurman.

Jedná se o benefiční sportovně-kulturní odpoledne pořádané na podporu všech, kteří běžet nemohou. Tradiční běhy veřejnosti a firem na 100 m volným stylem zde startuje zakladatel Centra Paraple Zdeněk Svěrák a další známé osobnosti, mezi jinými Michal Horáček, iniciátor tohoto Běhu z roku 1999, Pavel Šporcl a Barbora Šporclová Kodetová, Karel Šíp, Miroslav Táborský.

Připraven je dále běh na 4 km a závody handbiků, kterých se účastní také přímo klienti Centra Paraple, divadlo a atrakce nejen pro děti. Benefice vrcholí večerním dvojkoncertem Michala Hrůzy a kapely Jelen.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru