dnes
Pondělí - zatazeno
9°C
zítra
Úterý - zatazeno
4°C
pozítří
Středa - mlha
6°C
Pražská doprava

Neděle: Změna trasy a zastávek pro linku číslo 102

Z důvodu konání společenské akce Starobohnické vánoční těšení dojde v neděli 16. prosince k dočasné změně trasy a zastávek pro linku číslo 102. Opatření platí pouze pro spoje zajíždějící do zastávky Staré Bohnice.

Linka je vedena do zastávky Sídliště Bohnice beze změny a dále po trase linky číslo 200 přes zastávky Zhořelecká, Odra, Katovická až do nástupní zastávky linky číslo 102 Staré Bohnice a dále zpět přes Sídliště Bohnice po své pravidelné trase.

Ve směru Staré Bohnice se zřizují zastávky Zhořelecká, Odra, a Katovická v zastávkách linky číslo 200 směr Kobylisy. Přemísťuje se výstupní zastávky Staré Bohnice, a to do nástupní zastávky.
Tunely Strahovský, Brusnický a Dejvický mimo provoz

6. prosince 2019 v 09:33

Od soboty 7. prosince od 23 hodin do neděle 8. prosince do 5 hodin proběhne úplná uzavírka Strahovského, Brusnického a Dejvického tunelu.

Dopravní omezení na ulici Milady Horákové začne v prosinci

30. listopadu 2019 v 08:36

Pokračující výstavba světelné křižovatky na ulici Milady Horákové si vyžádá v úseku rampy Tunelového komplexu Blanka – U Sparty další dopravní opatření.

Vysočany a Libeň: Konec platnosti karet pro parkování a vydání nových

29. listopadu 2019 v 05:05

Odbor dopravy Úřadu městské části Praha 9 oznámil, že platnost stávajících vydaných parkovacích karet pro oblasti Vysočany a Libeň bude ukončena 5. ledna 2020.

Další články
Nahoru